Tiktok Takipçi Satın Al

NBA Live 20 Çıkış Tarihi Ertelendi!

EA Sports, NBA Live 20 hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Oyun içersinde birkaç hataların olduğu hatta başlığın bile değiştirilmesi hakkında fazlaca söylentiler yer almakta. Bu yüzden yayıncının NBA Live 20 sürüm tarihini bu yılın sonlarına ertelemeye karar verdiği ortaya çıktı.

EA Sports dün mali bir rapor yayınladı yaklaşan basketbol oyununun bu yılın üçüncü mali çeyreğinde piyasaya sürüleceği belirtildi. Bunun anlamı, oyunun 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında piyasaya sürüleceği. Yayıncının başlangıçta bu yılın ikinci mali çeyreğinde oyunu piyasaya sürmesi bekleniyordu. NBA Live 20 geçen yılın başından beri, eylül ayında çıkarılacağı muhtemel aydı çünkü NBA Live 19, eylül ayında çıkarılmıştı.


NBA Live 20 Çıkış Tarihi Ertelendi!

Oyunda bazı değişiklikler yapıldığı ve bu yüzden piyasaya çıkarmadıkları hakkında açıklama yapıldı. Şirketin bir temsilcisi bu yıl NBA Live için “Farklı bir yaklaşım planlıyoruz ve önümüzdeki çeyrekte paylaşacak daha çok şey olacak” dedi. En azından bu oyunun hayranları iptal edilmeyeceği için rahat olabilir, sadece beklenildiğinden biraz geç olarak oyuncuların karşısına çıkacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu