Realme X50 5G’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Çinli telefon üreticisi Realme, son birkaç haftadır X50 5G üzerinde duruyordu. Bugün Weibo üzerinden paylaşılan yeni gönderi ile telefon hakkında yeni bir bilgiye ulaşmış olduk

Şirket daha önce birkaç özelliğini açıklamıştı. Bugün Weibo’da, telefonun 7 Ocak’ta Çin’in Pekin kentindeki bir etkinlik ile geleceğini duyurdu. Weibo’da paylaşılan yazıda ayrıca Realme X50 5G için iki renk seçeneğini gösteren bir poster içeriyor.

Realme X50 5G'nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Realme’nin paylaştığı gönderide X50 5G’nin 7 Ocak’ta açıklayacağı tek akıllı telefon olmayacağını ortaya koyuyor. Tanıtılması beklenen diğer telefonun X50 Lite versiyonu olacağını bekliyoruz, Realme henüz bu konu hakkında resmi açıklama yapmadı.

Bununla birlikte, Realme X50 5G dümeninde Snapdragon 765G yonga setine sahip olacağı ve çift selfie kamerası için hap şeklini anımsatan delikli ekranla geleceği şirket tarafından doğrulandı.

Akıllı telefon aynı anda 5G ve Wi-Fi bağlantılarını destekleyecek ve 30 dakika içinde telefonun pilini %70’e kadar doldurarak gelişmiş bir VOOC 4.0 hızlı şarj ile gelecek.

Resmi açılışa iki hafta kaldığı için ilerleyen günlerde akıllı telefon hakkında daha fazla şey duymuş olacağız.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu