Tiktok Takipçi Satın Al

Realme X2 Pro, SnapDragon 855+ ve 64MP Quad Kamerası İle Geliyor!

Realme’den bir sonraki akıllı telefonu olan X2 Pro ile ilgili ilginç olan şey, şirketten ilk amiral gemisi olan akıllı telefon olacak.

Realme, Avrupa kitlesi için Realme X2 Pro açılış sayfasını hazırladı ve akıllı telefonun yakında bilgilerin paylaşılacağını açıkladı. Açılış sayfası telefonun özellikleriyle ilgili bazı önemli ayrıntıları da taşıyor.


Resmi sitede Realme X2 Pro sayfası tam hız amiral gemisi bir akıllı telefon olduğunu belirtiyor. Realme X2 Pro Snapdragon 855+ mobil işlemci tarafından desteklenmektedir. Telefonun arka tarafında 64 megapiksel birincil lensi olan dörtlü kamera sistemi bulunacaktır. Realme X2 Pro’nun dörtlü kamera sistemi, Realme X2’de mevcut olandan biraz farklı.

Realme X2 Pro, SnapDragon 855+ ve 64MP Quad Kamerası İle Geliyor!

Realme X2 Pro’nun geniş açılı lensi 115 derecelik görüş alanına sahipken Realme XT’nin görüş açısı 119 derecelik görüş alanına sahipti. Realme X2’de bir telefoto lens ile değiştirildiği için makro mercek yok. Realme X2 Pro, ultra ince lensini kullanarak makro çekim yapabilecek. Son olarak, telefon bokeh etkisi ile çekim yapmak için dikey bir mercekle donatılacaktır. Akıllı telefon 20x hibrit zoom için destek taşıyacak.

4 Ekim’e kadar şirket açılış sayfasında telefonla ilgili daha fazla ayrıntı gösterecek. Avrupa için lansman tarihinin de o zamana kadar onaylanması bekleniyor. Realme X2 Pro Ekim ayı ortasına kadar Çin’de resmileşeceği söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu