Tiktok Takipçi Satın Al

Realme X2 Pro 90 Hz’lik Ekranla Gelmesi Resmileşti!

Realme Baş Pazarlama Sorumlusu, bugün erken saatlerde moniker Realme X2 Pro’yu ismini taşıyan yeni bir telefonu tanıttı.

Cihazın bir Qualcomm Snapdragon 855 Plus yonga seti ile güçlendirilmiş bir amiral gemisi modeli olduğu kesinleşti. Bir başka Realme yetkilisi olan Baş Ürün Sorumlusu da modelin önemli bir detayını ortaya çıkardı ve bu sefer, cihazın 60 Hz ve 90 Hz arasında değiştirilebilen 90 Hz’lik bir ekran tazeleme hızı ile geleceği gerçeği olduğu ortaya çıktı.


Realme X2 Pro 90 Hz'lik Ekranla Gelmesi Resmileşti!

OnePlus 7T yeni piyasaya sürüldü ve göze çarpan özelliklerden biri 90Hz ekran yenileme hızı. Realme yöneticisi bu özelliği daha önce kullanmıştı ve ayrıca cihazın OnePlus 7T’den daha ucuz olacağını belirtti. İlginçtir, OnePlus ve Realme, BBK Electronics’e aittir ve OnePlus ucuz amiral gemisi modelleri ile tanınır.

Realme X2 Pro’nun tam özellikleri bilinmemekle birlikte X2 Pro olduğuna inanılan, bilinmeyen bir Realme RMX1931 için yeni bir Bluetooth SIG sertifikası alındığı biliniyor. Bluetooth 5.0 ve çift bant Wi-Fi desteği ile 6.55 inç full HD ekrana sahip olduğunu işaret etmektedir. Cihaz ColorOS 6.0’da da çalışacak. Ayrıca Realme X2’de 64MP ana kamerayı ve 32MP selfie kamera kullanması bekleniyor.

Realme X2 Pro ayrıca, Hindistan Standartları Bürosu’ndan (BIS) yakın zamanda onay aldığı için Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu