Tiktok Takipçi Satın Al

realme PaySa, Hindistan’da Tanıtıldı!

Realme PaySa, Hindistan’da Tanıtıldı! Anında Kişisel Krediler, Ticari Krediler, Mobil Ekran Sigortası detaylar haberimizde!

Akıllı telefonları ve aksesuarlarıyla tanınan realme, bugün Mi Credit’i devralacak olan realme PaySa uygulamasıyla ilk finansal servis platformunu başlattı. Hizmet, Ücretsiz kredi raporu, Kişisel krediler, cep telefonları için ekran sigortası ve işletme kredileri olmak üzere 4 önemli ürünle birlikte geliyor.


realme PaySa kredi verme, tasarruf ve koruma, ödeme ve araçlar gibi 4 ana çözüm sunmaktadır. Kredi ve kişisel ve ticari kredileri içerecektir. Tasarruf ve koruma çözümleri yatırım fonları, dijital altın, SIP, hayat ve hayat sigortası gerektirecektir. Üçüncü çözüm olan ödemeler, realme’nin UPI, vb. Gibi hizmetleri aradıkları ödeme çözümlerine girmeleridir. Son çözüm, araçlar ücretsiz kredi raporu, vergi ve bütçeleme araçları gibi ürünleri içerecektir.

  • Ücretsiz kredi raporu, bir dakikadan daha az sürecek ve 3 ay boyunca 3 kez kullanılabilecek herkes için kullanılabilir. Rapor, CreditMantri adlı bir şirketle ortaklaşa oluşturulacaktır.
  • Bireysel krediler, anlık krediler için 1 lakh Rupi ile 8000 ila 10 lak rupi arasında değişecektir. EarlySalary ile ortaklaşa bu krediler 3 ila 12 ay arasında değişen esnek bir geri ödeme sunuyor. Öte yandan, işletme kredileri, mikro ve küçük işletmeler için tasarlanmıştır ve anında krediler için 50000 Rs ila 50 lak rupi arasında değişen kredi miktarları sunar. Esnek görev süresi 12 ile 60 ay arasındadır ve bu hizmet LendingKart ile ortaktır.
  • Sunulan dördüncü ve son hizmet, tam olarak ne diyorsa yapan, Akıllı Telefonlar ekranınız için sigorta sağlayan Ekran sigortası. ICICI Lombard ile ortaklaşa, kullanıcılar realme cihazlarını korumak için yılda 2 iddia alabilirler.
  • Tüm bu duyuruların yanı sıra, realme tüm bu verilerin yalnızca Hindistan’da saklanacağı, en yüksek BT ​​güvenlik standartlarını takip edeceğini ve kullanıcıdan izin talep ederken tamamen şeffaf olacağına dair güvence verdi. realme ayrıca, haftanın 7 günü 16 saat hizmete sunulacak insan sohbet hizmetiyle birlikte mükemmel müşteri hizmeti vaat ediyor.

Kullanıcılar Google Play Store’da bugün realme PaySa Beta uygulamasını inceleyebilir ve realme, uygulama beta sürümünden çıktığında uygulamayı gelecek realme telefonlarına önceden yükleyeceğini belirtti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu