Tiktok Takipçi Satın Al

Realme, IFA’da 2020 Marka Konferansı Düzenledi

İlk kez IFA’ya katılan realme, en yeni marka ve ürün stratejilerini duyurdu. IFA’yı başlangıç noktası kabul eden şirket, Hindistan ve Güneydoğu Asya’dan başlayan başarılı yolculuğuna Avrupa ve Latin Amerika’da da hız verecek.

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı IFA kapsamında gerçekleştirdiği “2020 realme Marka Lansman Konferansı”nda, iki yıllık hızlı büyümesini değerlendirdi, büyüme ve genişlemeye yönelik çabalarını anlattı, en son marka stratejisini ve ürün planlamasını tanıttı. Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan fuara ilk kez katılan realme IFA’da, Hindistan ve Güneydoğu Asya’dan başlayan yolculuğunda bundan sonra Avrupa’yı temel stratejik pazar olarak alacağını ve resmen Latin Amerika’ya doğru ilerleyeceğini duyurdu. Bu pazarda hızlı büyümeyi sürdürmek amacıyla, realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth, realme Başkan Yardımcısı ve realme Hindistan ve Avrupa CEO’su olarak atandı. realme’nin yeni Avrupa merkez ofisinin Almanya’da olacağını söyleyen Madhav Sheth, 2021’de Avrupa’nın ilk 5 akıllı telefon markası arasına gireceklerini kaydetti.


Realme Kurucu ve CEO’su Sky Li, “realme, kendini yüksek performans ve şık tasarıma sahip yüksek kaliteli ürünlerle, trendleri belirleyen akıllı hayatı yaratmaya adamış bir marka. Hindistan ve Güneydoğu Asya’dan sonra artık Avrupa ve Çin pazarına odaklanacağız, daha fazla gence ulaşmak için Latin Amerika’ya yönelik çalışmalarımızı da hızlandıracağız” diye konuştu.

Realme, IFA'da 2020 Marka Konferansı Düzenledi

Realme, gençler için çok çeşitli akıllı telefon + AIoT ürünleri sunuyor

Gençlere yönelik daha uygun fiyatlı, yüksek performans ve şık tasarıma sahip kaliteli akıllı telefon ve AIoT sunan realme, “Akıllı telefon + AIoT” stratejisi kapsamında 2 yıl içinde giriş seviyesinden amiral gemisine kadar tüm fiyat segmentlerini kapsayan eksiksiz bir ürün portföyü sundu.

4G ürünleri için gelişmiş teknolojiyi popüler hale getirmek ve yaygınlaştırmak için çalışan realme, açılır kamerayı 200 dolar fiyat segmentinde ilk kullanan ve dünyanın ilk 64 MP dörtlü kamerasını pazara sunan şirket oldu. Realme 7 Serisi’nin pazara sunulmasıyla, 65W SuperDart Charge’ı orta seviye akıllı telefona uygulayan ilk marka oldu. Realme’nin 4G akıllı telefon 3 ürün yelpazesi, farklı kitlelerin beklentilerini karşılıyor:

– realme C Serisi: Çok yönlü eğlence ve üst düzey kalite için mega ekrana ve mega pile odaklanıyor.

– realme Sayı Serisi: Flaş şarj ve görüntüleme alanında son derece iyi bir performans sergileyen bu seri, aynı zamanda trend belirleyen tasarımıyla daha hafif ve daha ince ürünler içeriyor. realme, 3 Eylül’de Hindistan’da 2. Nesil 64 MP Dörtlü Kamera ve SuperDart şarjı ile realme 7 serisini pazara sundu. realme 7 serisi, dünyada TÜV Rheinland Akıllı Telefon Güvenilirlik Doğrulaması’nı geçen ilk ürün olma özelliğini taşıyor.

– realme Narzo Serisi: Performansa en çok önem verenler, özellikle oyun oynamaktan hoşlanan çevrimiçi kullanıcılar için geliştirildi. realme Narzo 10 serisi, gücünü Helio G70 ve G80’den alıyor. realme, yakında güçlü performansa sahip Narzo 20 serisini tanıtacak.

2020’den başlayarak kendisini “5G’yi küresel olarak popülerleştiren marka” olarak konumlayan realme, ileri teknoloji ve trend belirleyen tasarıma sahip bir dizi 5G ürünü duyurdu. Realme, 2-3 yıl içinde 5G ürün portföyünü daha da geliştirmeyi ve gelişmiş 5G teknolojisini dünya çapında yaygınlaştırmayı planlıyor:

Realme Hedefine Kitlendi

– realme V Serisi: realme’nin daha iyi 5G deneyimi sağlayan, flaş şarj ve mega pil ile 5G çağında düşük pil endişesini çözen serisi. realme V5, 5000 mAh mega pil ve 30W Dart Şarjı ile Ağustos ayında Çin’de pazara sunuldu. Eylül ayında pazara sunulan realme V3, 150 dolar segmentindeki özel fiyatlandırmasıyla 5G’yi popüler hale getirmek için tasarlandı.

– realme X Serisi: Güçlü performansa sahip, daha hafif ve daha ince bir 5G amiral gemisi olarak konumlandırıldı. X Serisi, gençlere sektör lideri benzersiz tasarım ve deneyim sunmak için en yeni teknoloji ve işçiliği benimseyecek. Son zamanlarda, realme X7 ve X7 Pro, 120Hz AMOLED ekran ve 65W SuperDart şarjlarıyla 5G amiral gemisi ürünler arasında 1. seçenek olarak pazara sunuldu.

Realme, gençlere akıllı telefonun yanı sıra yüksek kaliteli AIoT ürünleri de sunuyor ve trend belirleyen akıllı yaşam yaratmak için “1 + 4 + N” ürün stratejisini başlatıyor:

– 1 Merkez (Core): realme, tüm AIoT ürünlerini realme Link Uygulaması ile bağlamak, yönetmek ve kontrol etmek için, akıllı telefonu realme AIoT ekosisteminin merkezi olarak alıyor.

– 4 Akıllı faaliyet alanı (hub): realme, tüketicilerin akıllı telefonlarla birlikte daha fazla AIoT ürününü yönetmesine ve kontrol etmesine yardımcı olmak için akıllı televizyon, akıllı hoparlör, akıllı saat ve akıllı kulaklığı ilk 4 akıllı faaliyet alanı olarak belirliyor.

– “N” adet AIoT ürünü: “N”, realme’nin hayranları için çok sayıda yeni AIoT ürününü, çevresel ürünü ve trend belirleyen yaşam tarzı ürünleri getirme taahhüdünü temsil ediyor. realme, gençlere yönelik trend belirleyen bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

realme, AIoT’yi daha kolay ve uygun maliyetli bir şekilde hayatımızın bir parçası haline getirmek için “1 + 4 + N” ürün stratejisi kapsamında 2020’de 50’nin, 2021’de de 100’ün üzerinde AIoT ürününü pazara sunmayı hedefliyor. Şirket ayrıca 2020’nin 4. çeyreğinde AIoT ekosistemini geliştirmek için, geniş renk gamına sahip ilk 55 inç TV, ANC teknolojisini orta ve üst düzey akıllı telefonlarda yaygınlaştırmak için kablosuz ve TWS ANC kulaklık, akıllı kamera ve akıllı ampulün de aralarında bulunduğu daha şaşırtıcı AIoT ürünlerini piyasaya sürecek.

Genç ve cesur realme, liderlik ve gelişme cesaretiyle yola devam ediyor

Sky Li’nin 2018 yılında, taleplerini karşılayan iyi bir akıllı telefon satın almakta hala çok zorlandıklarını gördüğü gençlere yönelik çok yönlü gelişmiş teknoloji ürünleri geliştirmek üzere kurduğu realme, kendini hızlı büyüme ve önde gelen endüstri trendleri için yüksek kaliteli ürünler sunmaya adadı. Gelişmiş teknolojileri yaygınlaştıran şirket, 125W UltraDart şarjı ve 64 MP dörtlü kamerayı ilk başlatanlar arasında yer aldı, akıllı telefonda ilk kez Starry Mode’u tanıttı. Helio G70 ve G80 işlemcili dünyanın ilk akıllı telefonunu pazara sundu. Birçok pazarda da 5G’nin lideri konumunda bulunan realme, Snapdragon 865 ile Hindistan ve Tayland’da 5G amiral gemisini piyasaya süren ilk şirket oldu. realme Tasarım Stüdyosu da, teknoloji sektörüne en yeni trendleri getirmek için Naoto Fukasawa ve José Levy gibi dünyanın önde gelen tasarımcıları ve trend belirleyen sanatçılarıyla ortak çalışmalar gerçekleştiriyor.

“Sıçramaya Cesaret Et” sloganıyla yoluna devam eden marka, sadece 2 yılda önemli başarılara imza attı. Arka arkaya dört çeyrek boyunca dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olarak derecelendirildi ve dünya akıllı telefon pazarında yedinci sıraya yükseldi. Şu ana kadar dünya çapında 61 pazara giren realme’nin 45 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor. Realme, Avustralya, Hindistan ve Güneydoğu Asya’da ilk 4, Singapur’da ilk 5 akıllı telefon markası arasında yer alıyor.

Gelecekte sektörün sınırlarını ve kendini aşmaya devam etmek hedefiyle çalışan realme, gençler için birinci sınıf ürünler sunma taahhüdünü sürdürüyor. realme her yıl 100 milyonun üzerinde akıllı telefon satış hacmi elde etmeyi planlıyor.

Realme, IFA'da 2020 Marka Konferansı Düzenledi Realme, IFA'da 2020 Marka Konferansı Düzenledi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu