Realme Buds Air 7 Ocak'ta Geliyor! - TeknoDiot.com

Realme Buds Air 7 Ocak’ta Geliyor!

Abone Ol 

Realme, X50 5G’yi 7 Ocak’ta Çin’in Pekin kentinde bir etkinlikte tanıtacak, bunun yanı sıra kendi ülkesinde Buds Air gerçek kablosuz kulaklıkları da piyasaya sürecek.

Buds Air geçen hafta açıklandı ve şu anda sadece Hindistan’da 3.999 INR (56 $ / 50 €) fiyat etiketiyle satılmaktadır. 12mm bas güçlendirme sürücüsü ile birlikte gelirler ve sabit bağlantı sağlayan özel bir R1 çip içerirler.

Kulaklıklar 120 ms’lik süper düşük bir gecikme süresine sahiptir ve Qi kablosuz şarjı destekleyen ve toplam 17 saatlik pil ömrü sağlayan bir şarj kutusu ile birlikte gelir. Ayrıca, ön tarafta bir eşleştirme düğmesiyle birlikte bir LED göstergesi bulunur. Eşleştirildikten sonra, kılıf kapağını açtığınızda kulaklıklar akıllı telefona otomatik olarak bağlanır.

Realme Buds Air 7 Ocak'ta Geliyor!

Buds Air, dokunmatik kontrolleri destekler ve her kulaklıkta biri çağrılar diğeri de çağrı içi gürültü iptali için iki mikrofon bulunur.

Daha fazla bilgi edinmek için kulaklık ve hoparlör kategorisini takip edebilirsiniz!

Göz atın:   Redmi'nin İlk 5G Akıllı Telefonu 2020 Yılında Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu