Tiktok Takipçi Satın Al

Realme Akıllı Telefonları “Karanlık Mod” Özelliğine Kavuşacak

Realme telefonları karanlık modu alacak. Güncelleme: Ekim ve Kasım aylarında tüm ColorOS 6 Realme telefonlarına geliyor.

Güncelleme: Realme Hindistan CMO’su Francis Wang, karanlık modunun tüm ColorOS 6 tabanlı akıllı telefonlarda Ekim-Kasım 2019 arasında piyasaya sürüleceğini onayladı.


Realme, orta sınıf akıllı telefon segmentindeki VFM teklifleri nedeniyle kuruluşundan bu yana popülerlik kazandı.

Geçtiğimiz ay, şirket CEO’su Madhav Sheth, #AskMadhav’ın 6. bölümünde, şirketin Realme işletim sistemi üzerinde çalıştığını ve hazır olunca şirketin resmi olarak yayınlanacağını doğruladı. Şimdi, #AskMadhav’ın bir başka bölümünde, şirket CEO’su şirketin sistem genelinde karanlık modda çalıştığını ve gelecekte OTA güncellemesi olan Realme cihazlarına gönderileceğini açıkladı.

Realme Akıllı Telefonları “Karanlık Mod” geliyor!

Şirket, Realme 1 Diamond Red modeliyle gördüğümüz klasik kırmızı tasarımı geri getirmeyi planlıyor ve şirket bununla ilgili daha fazla detay paylaşacak, böylece bir Realme görmeyi bekleyebiliriz.

Ayrıca şirketin ekran kayıt uygulamasında ses kaydı özelliğini etkinleştirmek için çalıştığını ve Realme 3 Pro’da gördüğümüz yeni kamera kullanıcı arayüzünün tüm Realme akıllı telefonlarında da kullanıma sunulacağını ve her iki özellik de daha sonra ortaya çıkacağını belirtti. Tema mağazası ile ilgili olarak, ilerlemede font stili de dahil olmak üzere pek çok gelişme olduğunu paylaştı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu