Realme’nin Akıllı Saat Sertifikası Ortaya Çıktı

Realme akıllı saati hakkında çok az şey biliniyor, ancak şirketin yaşam tarzı portföyündeki ilk birkaç üründen biri olabilir.

Rekabetçi özelliklere sahip bütçe ve orta sınıf akıllı telefonlar yapmakla tanınan Realme, kısa süre önce Hindistan CEO’su Madhav Sheth aracılığıyla 2020 yılında bir akıllı telefon markasından bir yaşam tarzı markasına geçeceğini duyurdu.


Yeni hedefi doğrultusunda, iddia edilen Realme markası altındaki akıllı saat, Endonezya’da ticari marka belgelendirme başvurusunun izniyle çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Realme akıllı saati hakkında henüz çok şey bilinmiyor, ancak bunun Realme tarafından geliştirilen yeni bir cihaz kategorisinin ilk gerçek kanıtı olması muhtemeldir.

Realme akıllı saati ortaya çıktı

Sertifika dosyalamasına göre, şimdiye kadar Realme akıllı bilekliklerine Realme Band deniyor. Bununla birlikte, ürünün bir spor bandı olarak değil, ‘akıllı saat’ altında kategorize edildiğine dikkat edilmelidir. Cihaz ayrıca RMA183 model numarasını da taşımaktadır, ancak bu ürünün kendisi hakkında çok fazla bilgi vermemektedir.

Realme'nin Akıllı Saat Sertifikası Ortaya Çıktı

Realme akıllı saatiyle ilgili şu ana kadar ortaya çıkan başka ayrıntı yok, ancak şimdi uluslararası olarak sertifika aldığı göz önüne alındığında, cihazın son geliştirme aşamasında olması ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi mümkündür.

Realme şimdiye kadar zorlayıcı özelliklerle bütçe ve orta menzilli cihazlar sunan bir akıllı telefon markası olarak biliniyor. Realme, 5G‘nin ilk uygulayıcıları arasında yer aldı ve Realme X30 5G‘nin beğenileri, 5G uyumluluğu olan ilk, uygun fiyatlı ve orta menzilli cihazlar olarak lanse edildi. Ancak, 5G denemelerinin henüz ülkede başlatılmadığı göz önüne alındığında, bu tür cihazlar Hindistan’a hemen ulaşmayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu