Tiktok Takipçi Satın Al

Ready 4 Raid Oyunu

Ready 4 Raid Oyun projesi baskın yapmak ve savunma yapmak üzerine kurulmuş çevrimiçi eşleşmeli bir takım oyunudur. 4 kişinin olduğu takımlar kurularak online eşleşme başlatılır. Toplamda 8 oyuncu karşılıklı olarak (4v4) eşleşme sağlar.

Ekiplerden herhangi birisi Baskın Takımını oluşturur, diğer takım ise savunma takımını oluşturur ve oyun başlar. Oyun içerisinde takımlar oyun içi sesli sohbet özelliğini veya yazılı sohbet özelliğini kullanabilir.


Ready 4 Raid Oyunu

Hazırlık Aşaması – (Oyun İçi)

Oyun başladıktan sonra ilk 5 dakika boyunca takımlar hazırlık yapar. Baskın takımı baskın görevini yapabilmek için belirli başlı belirlenen rastgele olan görevleri tamamlaması gerekir. (Görevleri tamamlamak baskın gücünü arttırır. Oyun başladıktan sonra yapılan bu hazırlık süreci oldukça önemlidir.)

Bu görevlerden yalnızca bazıları: “Silah cephanelerini doldur”, “Para çantalarını hazırla”, “Araç ekipmanlarını tamamla” şeklinde karşınıza gelecektir.

Baskın takımı hazırlık aşamasında verilen görevleri 5 dakika içerisinde olabildiğince fazla yapması gerekir. Görev yapmayan baskın takımı, baskın başladığında zorluk yaşar.

Görev sistemi savunma takımı için de geçerlidir. Baskın takımından harici olarak savunma takımına verilen yapıyı savunmaları için 5 dakikalık hazırlık yapmaları gerekir.

Savunma takımının görevlerinden bazıları: “Cam girişlerini güçlendir”, “Garaj kapısını onar”, “Bahçe silahlarına cephane doldur” şeklinde karşınıza gelecektir.

İki takımda hazırlık sürecinde onlara ayrılan 5 dakikalık süreçte görev yapmaları gerekir. Ne kadar fazla görev yapılırsa takım avantaj kazanır.

Ready 4 Raid Oyunu

Baskın Aşaması – (Oyun İçi)

10 Dakikalik baskın aşaması (savaş) başlar. Baskın takımı savunma takımının bulunmuş olduğu bina/yapı alanına doğru gider. Baskın takımı belirli bir stratejiyle bu rotayı oluşturabilir.

Her savunma binasının birden çok girişi bulunur ve elbette bu girişler savunma takımı tarafından korunabilir veya tuzaklara sahip olabilir. Baskın takımı savunma takımının bulunduğu bina/yapı

içerisinde yer alan Para Kasasını ele geçirmelidir. Baskın takımı Para Kasasını ele geçirirse Baskın takımı oyunu ve kasada belirtilen R4R Token miktarını kazanmış olur. Savunma takımının bu aşamada

en büyük amacı Para Kasasını ve diğer ekip arkadaşlarını korumasıdır. Para Kasasını 10 dakika boyunca korumayı başaran savunma takımı oyunu kazanır ve Para Kasasında belirtilen R4R Token miktarlarını kazanmış olur.

Ready 4 Raid Oyunu

Ek Ödüller ve NFT Kazanma – (Oyun İçi)

Eşleşmeyi kazanan takım oyuncuları gösterdikleri K/D/A başarısına göre NFT kasaları kazanabilir. Kazanılan bu kasalar diğer FPS oyunlarında olduğu üzere kasa anahtarıyla açılabilir. Kasa anahtarları marketplace içerisinde

R4R Token ile satın alınabilir. NFT kasaları nadirlik seviyelerine göre değer kazanır ve içlerinden rastgele özelliklere ve değere sahip olan silah tasarımları kazandırır. Kazandığınız silah tasarımlarını yine Marketplace içerisinden satabilir veya oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Ready 4 Raid projesi ön satış ile satın alınabilir BEP20 Tokenine sahiptir. İnternet sitelerinden ön satışa katılmanız mümkündür. Paylaşım yatırım tavsiyesi değildir!

www.ready4raid.online

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu