Tiktok Takipçi Satın Al

Razer’in Yeni iPhone Kılıfı Oyun Sırasında Telefonunuzu Serin Tutmanıza Yardımcı Olacak!

Oyun söz konusu olduğunda, ne kadar işlem gücüne ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak telefonlar oldukça ısınabilir.

Bu yüzden çoğu normal telefonda bulunamayan soğutma özellikleriyle gelme eğiliminde olduklarından, oyun telefonları popüler hale geliyor.


Bununla birlikte, bir oyun akıllı telefonu satın almak istemiyorsanız, Razer‘in yeni iPhone kılıfı ile ilgilenebilirsiniz.

Razer, Apple iPhone için tasarlanan yepyeni bir akıllı telefon kılıfını tamamladı. Arctech olarak adlandırılan bu durum, uzun süren oyun oynama sırasında iPhone’un serin kalmasına yardımcı olacak bir durum. Bu, üç katmandan oluşan kasanın tasarımı sayesindedir.

Razer'in Yeni iPhone Kılıfı Oyun Sırasında Telefonunuzu Serin Tutmanıza Yardımcı Olacak!

Bu katmanlardan biri, ısıyı telefonun gövdesinden uzaklaştırmaya yardımcı olan Thermaphene’den yapılmıştır. Aynı zamanda, iPhone’u yastıklamak ve çizilmelere karşı korumak için bir mikrofiber katmana sahip olacak ve daha sonra onu düşmelerden ve darbelerden korumaya yardımcı olacak bir tane daha delikli dış polikarbon / termoplastik elastomer olacak. Bu durum ayrıca kablosuz şarjı destekleyecek kadar ince olacaktır.

Uyumluluk açısından, Razer Arctech kasaları iPhone XR, XS ve XS Max’a uyacaktır. Ayrıca Apple’ın iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max gibi yeni iPhone’ları ve ayrıca Razer Phone 2 ile de uyumlu olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu