Rampage SMX-R75 STRIKER İnceleme - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Uygun Fiyatlı Oyuncu Faresi Rampage SMX-R75 STRIKER İnceleme

Uygun Fiyatlı Oyuncu Faresi Rampage SMX-R75 STRIKER İnceleme

Bu videomuzun konuğu fiyatı ile bazı kullanıcıların hoşuna gideceği Rampage SMX-R75 STRIKER oyuncu faresi.

Rampage SMX-R75 STRIKER inceleme videosu yayında! Oyuncu fareleri ciddi anlamda fiyat konusunda bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratıyor. Rampage’in en yeni bütçe dostu oyuncu faresi Rampage STRIKER modeline bu videomuzda yakından baktık.

4.800 DPI Kaliteli Sunplus optik sensör kullanmaktadır. Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlayan farenin maalesef Hz değer epey düşük.

Rampage Stiker inceleme videosu

Uygun Fiyatlı Oyuncu Faresi Rampage SMX-R75 STRIKER İnceleme

50 Milyon tıklama özelliğine sahip switcler sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Özel tasarımı SMX-R75 STRIKER’i diğer oyuncu mouselarından farklı kılar. Uzun kullanımda sorun yaratmasa da Hz değerinin düşük olması uzun kullanım esnasında hissetiriyor.

Kendine özgü tasarımı sayesinde kişisel kullanımınız için rahatlıkla ayarlayın. Kişisel ayarlamaları ise yazılımı üzerinden kolaylıkla yapabiliyor olmanız büyük avantaj. Yumuşak dokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı ile kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan Rampage SMX-R75 STRIKER ile oyun oynarken, internette dolaşırken ergonomik şekilde kullanabiliyorsunuz.

Uygun Fiyatlı Oyuncu Faresi Rampage SMX-R75 STRIKER İnceleme

Üzerinde bulunan Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır. Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz. Rampage SMX-R75 STRIKER Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir.

Birbirinden farklı özellikleri ve kaliteli yapısı ile vazgeçilmeziniz olacak! Kendine özgü renkleri ile göz kamaştırıcı bir görünüme sahip. 8 Adet macro ataması yapabileceğiniz tuşa sahiptir.Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan SMX-R75 STRIKER size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar.

Uygun Fiyatlı Oyuncu Faresi Rampage SMX-R75 STRIKER İnceleme

Tak çalıştır özelliği sayesinde zaman kaybetmenden pratik bir şekilde kolaylıkla kurulum gerektirmeden kullanın. 1.8m uzunluğundaki kablosu size daha rahat kullanım imkanı tanır.  Son olarak N11 ve Hepsiburada gibi internet satış sitelerinde 120 TL ve 115 TL’lik fiyat aralıklarına sahip olarak satışta.

Uygun Fiyatlı Oyuncu Faresi Rampage SMX-R75 STRIKER İnceleme

Rampage SMX-R75 STRIKER özellikleri

  • DPI: 800-1200-1600-2400-3200-4800
  • Profiller: 3 profile kadar hafıza
  • Ağırlık: 156gram
  • Ömrü: 50m tıklanma
  • Frekans oranı: 125 Hz
  • Kablo: örgü yapılı 1.8 metre
  • Tuşlar: 8 atanabilir tuş
  • Three Click Button özelliği

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bloody’den Dünyanın En Hızlı Klavye ve Mouse’ları

Uğur Aydemir

Xiaomi Mi 10, Android 11 Tabanlı MIUI 12 Beta Güncellemesi Aldı

Buğra Noyan

Akıllı Telefonlar Yeniden Zamlanıyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.