Tiktok Takipçi Satın Al

Uygun Fiyatlı Yepyeni Oyuncu Faresi: Rampage Slash

Rampage Slash inceleme videosu! Rampage’in yepyeni oyuncu faresi SMX-r120 Slash modeline bu videomuzda yayından baktık.

Daha fırından yeni çıkan oyuncu faresi olan Rampage Slash’a ilk önce yakından bakan olarak fırsat bulduk. Daha yeni olduğu için şu anda makro yazılımı yayınlanmadı ancak yayınlandığı zaman içeriğimizi güncelleyeceğiz. Kod adı SMX-r120 Slash olarak isimlendirilen oyuncu faresi hangi özellikleri sunuyor?


4800 DPI değerinde Instant sensöre ev sahipliği yapmaktadır. Üzerinde 7 adet atanabilir tuş mevcuttur. Sağ ve sol elini kullananlar için tasarlanan mouse ergonomik açıdan en iyi Rampage mouse olabilir. 50 milyon tıklanma ömrü sunulan farede 60 IPS gibi değer mevcuttur.

Ek olarak 125 Hz frekans hızına sahiptir. Rampage Slash 142 gram ağırlığındadır. 1.8 metre örgü kablosu ile kutudan çıkan farenin fiyatı ise 110 – 119 TL arasında değişmektedir. Ürünü satın almak isterseniz buradan satın alabilirsiniz. Çektiğimiz Rampage Slash fotoğraflarına yukarıdan göz atabilirsiniz.

Rampage Slash İnceleme Videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu