Uygun Fiyatlı Yepyeni Oyuncu Faresi: Rampage Slash

Abone Ol 

Rampage Slash inceleme videosu! Rampage’in yepyeni oyuncu faresi SMX-r120 Slash modeline bu videomuzda yayından baktık.

Daha fırından yeni çıkan oyuncu faresi olan Rampage Slash’a ilk önce yakından bakan olarak fırsat bulduk. Daha yeni olduğu için şu anda makro yazılımı yayınlanmadı ancak yayınlandığı zaman içeriğimizi güncelleyeceğiz. Kod adı SMX-r120 Slash olarak isimlendirilen oyuncu faresi hangi özellikleri sunuyor?

4800 DPI değerinde Instant sensöre ev sahipliği yapmaktadır. Üzerinde 7 adet atanabilir tuş mevcuttur. Sağ ve sol elini kullananlar için tasarlanan mouse ergonomik açıdan en iyi Rampage mouse olabilir. 50 milyon tıklanma ömrü sunulan farede 60 IPS gibi değer mevcuttur.

Ek olarak 125 Hz frekans hızına sahiptir. Rampage Slash 142 gram ağırlığındadır. 1.8 metre örgü kablosu ile kutudan çıkan farenin fiyatı ise 110 – 119 TL arasında değişmektedir. Ürünü satın almak isterseniz buradan satın alabilirsiniz. Çektiğimiz Rampage Slash fotoğraflarına yukarıdan göz atabilirsiniz.

Rampage Slash İnceleme Videosu

Göz atın:   Konforun Adresi: James Donkey 711 İnceleme

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu