Tiktok Takipçi Satın Al

Kripto, Oyun ve Borsa Hepsi Bir Arada: Rainmaker Games

Rainmaker Games; global çapta yaygın ücretsiz bir platform olup dünya çapındaki oyun, oyuncu ve guildleri birbirine bağlar. Play-to-earn oyunları oynayabilmek için hayata geçirilmiştir. Platformun yerel tokeni $RAIN olarak adlandırılır.

Zaman zaman çeşitli yarışmaların gerçekleştirildiği platform kripto ve hisse senetleriyle yakından ilgilenenlerin yeni gözdesidir.


Farklı ülkelerdeki oyuncuları aynı çatı altında buluşturarak birbirleriyle heyecan dolu bir rekabete girmelerine imkân tanıyan bu platform, eğlenirken kazanma olanağı sunar.

Yatırım yöntemleri, para yönetimi ve stratejik planlama gibi konularda yetenekliyseniz, bu platform üzerinden ciddi kazançlar sağlamanız mümkün.

Hindistan’da ortaya çıkan bu platform Hint hisse senetleri, küresel kripto para piyasalarındaki gelişmeler, dalgalanma ve analizleri canlı olarak takip etme fırsatı verir.

Uygulamayı indirip kendi portföyünüzü oluşturabilir, yarışmalara katılıp günlük nakit ödüller kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Rainmaker Games Özellikleri

Bu; borsa, kripto ve oyunu tek noktada birleştiren bir platformdur. Platformun kurucu ortakları arasında Vishesh Agarwal ve Adarsh Himatsinghka gibi isimler yer alır.

Earn Guild, Astra Guild, Good Guild Games ve Yield Guild Games gibi yapılanmalarla benzerlik gösterir.  Dünya genelinde kabul gören bu platform üzerinde gerçek kripto ticareti yapılır.

Çeşitli kripto formatlarını destekleyen uygulamada her gün yarışmalar düzenlenir. Kullanıcılara ödül olarak nakit para ve farklı hediyeler dağıtılır.

Ücretsiz yarışmalara katılım sağlayarak pratik yapabilir, ücretli yarışmalarda ise gerçek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Rainmaker Games puan sistemiyle çalışır; %0.01’lik değerinde her kazanç için +1pt alırsınız ve ve %0.01’lik oranında her kayıp için -1pt. eksilir. Yarışmalara katılmanın haricinde insanlarla sohbet edebilir, bu zorlu mücadeleyi daha keyifli hâle getirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı grafik aracı yardımıyla hisse hareketlerinden anlık haberdar olabilirsiniz. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama, yüksek hız ve performansıyla kullanıcılardan tam not alıyor.

Bu oyun sayesinde bilgi ve yeteneklerinizi test edip geliştirme, analitik becerilerinizi artırma, günlük nakit kazanma imkânına kavuşabilirsiniz.

Kripto, Oyun ve Borsa Hepsi Bir Arada: Rainmaker Games

NFT Tabanlı Oyun

Son zamanların en popüler terimlerinden biri hiç şüphesiz NFT’dir. Dijital sanat dalında bir çok sanatçının aktif olarak ilgilendiği NFT tartafında Rainmaker Games’te oyuncuları ilgilendiren detayklar içeriyor.

Rainmaker, 3 oyun katmanından oluşan oyunlar yer alıyor. Bunlar giriş seviyesindeki oyuncular için NFT tabanlı olmayan oyunlarla başlayacak, sonrasında orta seviye gele oyuncuların oynayabileceği NFT tabanlı oyunlara kadar seviye atlanabilecek. 

Elbette üst düzey seviyeye ulaşan oyuncular için üçüncü oyun katmanı yer alacak. Bu, oyuncuların en iyi derecelendirilmeleri ve puanlanmaları için ilk merkezi doğrulama adımıdır.

Rainmaker Games Güncel Durumu

Şu an için Polkastarter’de satışı mevcuttur. Erken tur yatırımları sona ermiştir. $RAIN, 17 Aralık tarihinde Copper’de fair launch, 21 Aralık itibariyle de TGE olacaktır.

Şu anda platformda 1200’den fazla oyuncu, 21.000’e yakın üye, aylık ortalama 700 bin dolar gelire ulaşabilen bir platform. Yöneticilerin yaptığı açıklama ise şu şekilde ”topluluğu büyütmeyi sevdik ama Rainmaker Games için vizyonumuz çok daha büyük”.

  • Kurucu (Founder): Will Deane
  • Kurucu Ortak (Co-Founder) : Victor Tan
  • Baş Kreatif Sorumlusu (CCO) : Joe Brottman
  • Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO): Jonathan Kennell

Resmi internet sitesine buradan, Twitter hesabına buradan ve Telegram adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu