Tiktok Takipçi Satın Al

Rainbow Six Siege Yeni Operatörleri İçin Görsel Paylaşıldı

Rainbow Six Siege Yeni Operatörlerine Özel Görsel Paylaşıldı! Rainbow Six: Siege’in dördüncü yıl, ikinci sezonu yolda.

Ubisoft tarafından geliştirilen Rainbow Six Siege oyunu sürekli olarak yenilediği operatörleri ile oyuncuların ilgisini canlı tutmaya devam ediyor. Oyunun dördüncü yılı ikinci sezonuna özel olarak yeni operatörler çıkarması beklenen oyun resmi Twitter hesabı üzerinden operatörlere ilişkin bir gif yayınladı.


Rainbow Six: Siege‘in dördüncü yıl, ikinci sezonu yolda. Yeni sezonun yeni operatörleri ilk görseller gelmeye başladı. Ubisoft, Rainbow Six Siege hesabından, yeni sezonun iki yeni operatörünün yer aldığı bir gif paylaştı.

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezon ile birlikte gelecek iki yeni operatörler ilgili bazı sızıntılar olmuştu. Bu sızıntıda yer alan bilgiler şöyleydi;

Rainbow Six Siege‘in yeni operatörleri Danimarkalı olacak gibi görünüyor. Sızan bilgilere bakacak olursak yeni operatörlerin adı Nökk ve Warden olacak. Danimarka Deniz Kuvvetleri’ne mensup olan Nökk atak tarafında yer alacak. Nökk’ün “son derece sevimli” bir görünüme sahip olduğu ifade ediliyor. Warden adlı yeni karakterin ise Danimarka gizli servisine üye olduğu ifade ediliyor.  Warden görünüşe göre kevlar vücut zırhı ile takım elbise giyecek ve kravat takacak. Yeni atak karakterinin hatch’ler ile ilgili savunmacıları oldukça zorlayacak bir özelliği olacak. Savunmacılar aynı katta bulunan hatch’leri daha fazla savunmak durumunda kalacak. Savunma karakterinin ise, Caveira‘nın sessiz adımına benzer bir özelliği olacağı, aynı zamanda flaş bombaları ve sis bombalarından da etkilenmeyeceği belirtiliyor.

Yeni sezonda yer alacak olan iki operatöre yer verilen gifte operatörlere dair kesin bilgilere ulaşmak mümkün olmasa da biri kapüşonlu kostüme sahip iki operatörü kısmen de olsa görmek mümkün oluyor. Daha önce sızdırılan bilgilerle oldukça uyumlu şekilde operatörlerden birinin takım elbise ve zırh giymesi beklenirken diğeri ise oldukça sessiz bir karakter olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu