Hasat Mevsimi Bol Ödülleriyle Black Desert Türkiye & MENA Dünyasına Geliyor

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da hasat mevsimini kutlamak için çeşitli oyun içi etkinliklerin gerçekleşeceğini duyurdu.

Bugünden itibaren, Maceracılar 25 Kasım’a kadar her gün oyuna giriş yaparak Yarısı Yok Olmuş Patates Tohumu elde edebilirler. Maceracılar, Patates Tohumlarını yetiştirerek, karşılığında Valks’ın Tavsiyesi ile takas edebilecekleri Verimli bir Yıl Dileyen Patates hasat edebilirler.


Aynı etkinlik döneminde, Targargo canavarı belirli bir zamanda Finto Çiftliği’nde görünecek. Targargo’ya saldırmak, onun korkarak bir yumurta düşürmesini sağlayacak ve onu öfkelendirerek yardım için Targarga’yı çağırmasına neden olacak. Targarga bozguna uğratıldığında ise, Targargo Maceracılara özel aksesuarlar ve donanım malzemeleri verecek. Diğer oyun içi etkinlikler de bugün başlayan ödüller ile Maceracılara sunuluyor.

Hasat Mevsimi Bol Ödülleriyle Black Desert Türkiye & MENA Dünyasına Geliyor

Ayrıca, 18 Kasım’a kadar oyuna en az bir kez giriş yapanlara lezzetli eşyalar verilecek. Bu Meydan Okumayı tamamlayan Maceracılar, %100 Ekstra Beceri EXP veren Tatlı Çikolata Çubuğu Kutularından 7 adet alabilecekler.

Son olarak, tüm platformlardan Maceracılar, Aralık ayında düzenlenecek olan çevrim içi bir etkinlik olan Calphe:ON Şöleni’ne davetliler. Etkinlik canlı olarak yayınlanacak ve Black Desert’ın geleceğini bir bütün olarak paylaşacak. Tüm Maceracılar, düşüncelerini veya video mesajlarını resmi web sitesi üzerinden gönderebilirler. Ayrıca etkinlik sırasında gösterilmek üzere seçilen video sahibi Maceracılar ödüllendirilecek.

Daha fazla bilgiye, Black Desert Türkiye&MENA resmi internet sitesi tr.playblackdesert.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hasat Mevsimi Bol Ödülleriyle Black Desert Türkiye & MENA Dünyasına Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu