TeknoDiot.com
   
     

Ubisoft’dan Rainbow Six Siege Oyuncularını Sevindirecek Haber

Ubisoft'dan Rainbow Six Siege Oyuncularını Sevindirecek Haber Oyun Haberleri

Ubisoft’un popüler FPS türündeki oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, kısıtlı bir süre için ücretsiz hediye paketi veriyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyuncularına bir sürpriz yaptı ve kısıtlı bir süre için ‘Holiday Pack’ yayınladı. Bu tek seferlik paket, var olan DLC’den kalıcı olarak rastgele bir Operator açmanızı sağlıyor.Tom Clancy’s serisinin başarılı bulunan oyunlarından Rainbow Six Siege, FPS türünün ilk akla gelen oyunlarından biri olurken üç yılın ardından oyuncuları desteklemeye devam ediyor. Ubisoft geliştiricileri oyuncular için Holiday Pack ismini taşıyan kısa süreli bir paketi ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Ubisoft'dan Rainbow Six Siege Oyuncularını Sevindirecek Haber Oyun Haberleri

Paket sayesinde oyuncular DLC üzerinde kalıcı şekilde bir Operatör açabilirlerken paketin içerisinden çıkan hediyelerin oyun içinde paraya çevrilmesi de sağlanabiliyor. Hediyeyi almak isteyen oyuncuların 1 Ocak’a kadar oyun giriş yapması yeterli olacak. Holiday Pack; Xbox One, PS4 ve PC oyuncularının tamamı için tüm platformlarda erişilebilir durumda bulunuyor. Bu hediyeleri almak için oyuna dönmek isteyenler için oyunun son güncellemesi ‘Operation Wind Bastion’.