Tiktok Takipçi Satın Al

Qualcomm, Apple’ın 5G iPhone’ları Hızlı Geliştirmesine Yardımcı Oluyor!

Raporlara göre, Qualcomm’un 5G modemlerini 2020’de gelebilecek 5G iPhone’lar için tedarik etmekten sorumlu olan şirket olacağı öne sürüldü.

Apple henüz 5G planlarını onaylamadı ancak Qualcomm’un Snapdragon Teknoloji Zirvesi sırasında, şirketin CEO’su Apple ile çalıştığını onayladı.


Qualcomm’un CEO’su Cristiano Amon’a göre, Qualcomm ve Apple’ın, Qualcomm’un Apple’a 5G iPhone’ları olabildiğince hızlı bir şekilde sunmalarına yardımcı olmayı bunun için birlikte çalıştığı ortaya çıktı. “Apple ile olan bu ilişkinin bir numaralı önceliği telefonlarını olabildiğince hızlı çıkarmaları.”

Qualcomm, Apple'ın 5G iPhone'ları Hızlı Geliştirmesine Yardımcı Oluyor!

5G iPhone’un ne zaman piyasaya çıkacağına dair bir haber yok, ancak en erken 2020 yılında gelmesi bekleniyor. Amon, Qualcomm’un önümüzdeki yıllarda Apple’a 5G teknolojisi tedarik edeceğini de belirtti. “Apple ile Snapdragon modemimiz için uzun süreli bir anlaşmamız var. Hiçbir beklenti belirlemiyoruz, özellikle çok geç kaldığımız için. ”

Apple geçtiğimiz günlerde, Cupertino şirketinin gelecekteki iPhone’lar için kendi 5G modemlerini geliştirmelerine yardımcı olması beklenen Intel akıllı telefon modemini satın almalarını tamamladı, ancak Amon’un açıklaması bunun gerçekleşmesi için birkaç yıl beklememiz gerekebileceğini öne sürüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu