Tiktok Takipçi Satın Al

Puma’dan Akıllı Saat: Puma Sport Connected

Puma Sport Connected, uzun saatler boyunca giymek için bir kesme naylon ve alüminyum hafif gövdeyle birlikte üç renge sahiptir.

Spor malzemeleri ve yaşam tarzı markası Puma, Puma Sport Connected adlı ilk akıllı saatini Hindistan’da piyasaya sürdü. 


Giyilebilir ürün satın alınabilir Puma’nın resmi web sitesinden satın alınabilir. Hindistan’daki Puma Sport Connected fiyatı 1.672 TL olarak belirlendi ve tüm verileri izlemek için Google Fit desteğiyle birlikte standart bir dizi etkinlik izleme özelliği ile donatılmıştır.

Akıllı saat ayrıca üç farklı renkte satın alınabilir; bej kenarlıklı beyaz, siyah kenarlıklı neon ve siyah. Özellikler açısından, Puma akıllı saat, vücut geliştirme antrenmanları, pilates, kürek çekme ve daha fazlası gibi günlük etkinliklerini izlemeye ve kaydetmeye yardımcı olan Google Fit için destek ile birlikte gelir.

Puma Sport Connected

Puma'dan Akıllı Saat: Puma Sport Connected

Saat, kalp atış hızını sürekli olarak izlemek için egzersiz moduna da sokulabilir, böylece kalp atış hızı haritalaması da sunulur. Arayüzler açısından, Puma saatin çeşitli saat yüzlerine sahip olduğunu ve aynı zamanda bir fotoğrafı bağlandığında doğrudan sosyal medya hesaplarından saate kaydetme yeteneğine sahip olduğunu belirtir.

Fitness odaklı akıllı saatin diğer özellikleri arasında, bir akıllı telefon taşımanıza bile gerek kalmadan konum bilgisi veren yerel GPS izleme özelliği bulunur. Saat, kullanıcıların eller serbest sorgulama yapabileceği ve diğer işlemleri de yapabileceği Google Asistan’ı destekler. Saat ayrıca kullanıcıların doğrudan uygulama üzerinden müzik akışı yapabileceği Spotify uygulamasıyla da uyumludur. İlginç bir şekilde, Puma Sport Connected, doğrudan uygulama üzerinden Google Pay üzerinden NFC ödemeleri yapmak için kullanılabilen NFC ile birlikte geliyor.

Puma dayanıklılık derecesini belirtmezken, akıllı saatin yüzmeye dayanıklı olduğu belirtiliyor. Ayrıca akıllı telefon bildirimleri sunabilir ve şarj hızı açısından belirtilmemiş kalan “hızlı şarj” özelliği sunar.

Puma'dan Akıllı Saat: Puma Sport Connected

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu