TeknoDiot
     
     
     

Galaxy S10 Tasarımına Benzer Honor 20 Pro Sızdı

Galaxy S10 Tasarımına Benzer Honor 20 Pro Sızdı

Honor’un yeni amiral gemisi Honor 20 Pro modeli yakın zamanda tanıtılması bekleniyor. Honor 20 serisi kamera tarafına odaklanırken özçekim konusunda öne çıkıyor.

Serideki 3 farklı modelde de ön kamera çözünürlüğü ilgi çekecek seviyede tutulmuş. 21 Mayıs’ta Honor, Honor 20 ve Honor 20 Pro amiral gemisi telefonları ve Honor 20 Lite gibi telefonları içerebilecek Honor 20 serisini duyurmak için Londra’da bir lansman etkinliği düzenleyecek.

Honor 20 Lite, Çin’de kısa süre önce piyasaya sürülen Honor 20i bütçe dostu bir telefon olabilir. Son zamanlarda yapılan sızıntılar, Honor 20 ve Honor 20 Pro akıllı telefonlarının arkadan görünüşünü ortaya çıkardı, ancak ön tasarımları tamamladı. Bugün, Digital Trends, güvenilir bir kaynaktan alınan iki görüntüyü paylaştı. Her iki resim de Honor 20 Pro‘nun ön tasarımını ve arka tasarımını ortaya koyuyor.

Galaxy S10 serisinde ilk defa gördüğümüz ekrana gömülü ön kamera tasarımı Honor 20 Pro modelinde de bizleri karşılıyor.

Galaxy S10 Tasarımına Benzer Honor 20 Pro Sızdı

Ön kamera için delik ekranın sol üst köşesinde görülebilir. Ekran deliği, her iki görüntünün duvar kağıdında akıllıca kamufle edilmiş durumda. Anlık görüntülerden biri, telefonun Fornite oyunuyla önceden yükleneceğini ve bu sayede telefonun yüksek kaliteli oyunların çalıştırılacağını göstermekte.

Galaxy S10 Tasarımına Benzer Honor 20 Pro Sızdı

Honor 20 Pro özellikleri

6.5 inçlik OLED ekrana sahip olan Honor 20 Pro modelinde sol üst delikli çentik tasarımı dikkat çekiyor. Aslında çekmiyor diyebiliriz zira firma farklı duvar kağıtları kullanarak deliği gözlerden saklamayı başarmış.

Önceki raporlar, her iki akıllı telefonun da ekrandaki parmak izi okuyucularıyla donatılacağını ortaya koydu. Görüntüler aynı zamanda yana monte edilmiş bir SIM tepsisinin ve Amazon Alexa asistanının varlığını da ortaya koyuyor.

Galaxy S10 Tasarımına Benzer Honor 20 Pro Sızdı

Parmak izi okuyucu ekrana entegre edilirken SIM kart tepsisi de yan kısma kaydırılmış. Arka kısımda 40MP çözünürlüğünde Sony IMX600 ana sensör yer alıyor. Yanında derinlik kamerası, periskopik telefoto kamera ve 3D ToF derinlik sensörü bulunuyor. Ön kamera ise 32MP çözünürlüğünde.

Kirin 980 ile güncel amiral gemilerine kafa tutan modelde 8GB RAM desteği bulunacak. Bununla birlikte batarya kapasitesi ve hızlı şarj desteği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple, WWDC20’yi Sanal Ortamda Düzenleyecek!

Buğra Noyan

Oyuncuların Hayran Kalacağı 144 Hz Ekranlı Telefon: Nubia Red Magic 5G Tanıtıldı!

Buğra Noyan

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri #2

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.