Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG’nin Satış Rakamları Açıklandı

12 Aralık 2017 tarihinde oyuncularla buluşan PUBG’nin satış rakamları açıklandı.

Steam’de en çok oynanan oyunların başında gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG’nin satış ve oynama rakamları açıklandı. PC, PS4 ve Xbox One platformunda yayınlanan oyun kısa zaman sonra popüler olmayı başarmıştı. İşte PUBG satış rakamları;


Türkiye’de de oldukça fazla oyuncusu olduğunu söyleyebiliriz ancak herkesin aklında peki PUBG ne kadar sattı? İşte bu sorunun cevabı bu haberimizde. PUBG satış rakamlarında baktığımızda, ülkemizdeki pek çok il merkezinden yüksek sayılara ulaşıldığını görüyoruz. Yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen, PC ve konsol kullanıcılarına hitap eden bu yapımın son durumu ne?

PUBG’nin Satış Rakamları Açıklandı

Çok oyunculu hayatta kalma ve aksiyon oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Türkiye satış rakamları açıklaması herkes için iyi oldu, merak edilen konulardan biriydi. Geçen yıl Türkiye’de 510.000 adet PC kullanıcısı tarafından talep edilmiş. Bu rakamlara ulaşan PUBG’nin PC üzerinden ulaşılabilen Steam platformu verileri olduğunun hemen altını çizelim. Bu rakama Xbox sürümü dahil değil. Xbox One için tahmini bir değer alamıyoruz. Zaten PC kullanıcılarının gösterdiği talep, sayıyı aşağı yukarı anlamak için yeterli oluyor.

PUBG Satış Rakamları Dikkat Çekici

2 yıl önce PUBG’nin 50 milyon adet satış barajını geçtiğini açıklamıştı. Ayrıca yine bu yıl bir rekor kırıldığı aktarıldı. PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya sürülen PUBG’nin bugün itibarıyla 70 milyon adet satış barajını geçtiğini belirtti.

PUBG’nin Satış Rakamları Açıklandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu