«
PUBG'nin PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu PlayStation Haberleri

bu yılın en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan PlayerUnkown’s Battlegrounds, PC ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. Yakın zamanda da PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.

PUBG gibi Fortnite’da PlayStation 4’te yerini almıştı. Şu an PC’de çok oynanan oyunların neredeyse hepsi PS3PS4Xbox One gibi oyun konsolları için de piyasaya çıkıyor.

PUBG PS4 sürümünün neden bu kadar geciktiği tartışılıyordu. Xbox sürümüne göre oldukça geç çıkış yapacağı söyleniyordu. PUBG CEO’su Chang Han Kim‘in açıklamasına göre, Microsoft ile özel bir anlaşma yapılmasından kaynaklı 1 yıl boyunca sadece Microsoft platformlarında var olacaktı. Ayrıca Sony‘nin optimizasyon sorunları yaşayan bir oyunu bünyesinde barındırmak istemediğini vurguluyor.

  • PUBG'nin PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu PlayStation Haberleri

    PUBG Ücretsiz Oldu!

PUBG'nin PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu PlayStation Haberleri

Kore Oyun Derecelendirme ve İdare Komitesi’nin PUBG PS4 sürümünü değerlendirip oy verdiği doğrulanmıştı ve şuanda PlayStation 4 için kollar sıvamış durumda. Resmi olmayan açıklamalara göre Aralık ayında düzenlenecek olan 7 Aralık Cuma günü düzenlenen Game Awards 2018 ödül töreninde resmi olarak PUBG PS4 sürümü duyurulacak. PUBG’nin Fortnite gibi büyük rakipleri çoktan PS4 platformunda yerini aldı.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *