Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 4’ün Rekor Satış Rakamları Açıklandı

Marvel’s Spider-Man, dünya çapında 9 milyondan fazla sattı.

Sony Interactive Entertainment (SIE), PlayStation 4’ün (PS4) satış rakamları ile ilgili önemli veriler paylaştı. Sony Interactive Entertainment Başkanı ve CEO’su John Kodera, “Tatil sezonu boyunca bizi destekleyen tüm hayranlarımıza teşekkür ediyoruz. PlayStation 4’ün dünya çapında 91.6 milyon sattığını duyurdu.

  • 31 Aralık 2018 itibarıyla PlayStation 4, tüm dünyada 91.6 milyon adetten daha fazla sattı.
  • Sadece 2018 tatil sezonunda dünya çapında 5.6 milyondan fazla PlayStation 4 satıldı.
[sp-related style=”dark” id=”33287″]

PlayStation 4'ün Rekor Satış Rakamları Açıklandı

  • 2018 tatil sezonu boyunca 50.7 milyondan fazla PlayStation 4 oyunu satıldı. Bu da 31 Aralık 2018 itibarıyla dünya çapında toplam 876 milyon PlayStation 4 oyunu satıldığı anlamına geliyor.
  • 2018 Eylül ayında piyasaya çıkan Marvel’s Spider-Man oyunu, 25 Kasım 2018 itibarıyla dünya çapında 9 milyondan fazla satmayı başardı.

PlayStation 4'ün Rekor Satış Rakamları Açıklandı

Ayrıca aylık aktif PlayStation Network kullanıcı sayısının Kasım 2018 itibarıyla 90 milyona ulaştığını belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Bu hedeflere ulaşmamızda bize yardım eden dünya çapındaki tutkulu topluluğumuza ve ortaklarımıza en derin saygılarımı sunuyorum. Bu yıl, sadece PS4’te yaşanabilecek, geliştirilmiş deneyime sahip merakla beklenen oyun gamını hayranlarımızın beğenisine sunacağız. Bir sonraki PS4 hedeflerine kadar SIE olarak, en iyi interaktif eğlence deneyimini dünyaya sunma konusunda platformumuz geliştirmeye devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu