TeknoDiot.com
   
   

PUBG Mobile’a Zombi Modu Geliyor!

PUBG Mobile'a Zombi Modu Geliyor!

19 Şubat’ta PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi zombi modunu, Resident Evil 2 ile işbirliği içinde oyuna eklenmiş olacak.

Tencent Games, PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesini 19 Şubat tarihinde çıkacağını doğruladı. Şirket PUBG Mobile güncellemesi 18 Şubat’ta 05: 30-05: 30 arasında dağıtılmaya başlanacağı söylendi. 13:30 Servis süresi sunucunun ilerlemesine bağlı olarak değişebilir. Gelecek güncelleme yeni çıkış yapan Resident Evil 2 oyunu ile iş birliği sonunda PUBG Mobile‘a da bu sayede zombi modu gelmiş olacak.

PUBG Mobile'a Zombi Modu Geliyor!

Şirket ayrıca güncelleme için yama notlarını ve oyuna eklenen tüm yeni özellikleri yayınladı. Oyunun ana eklemelerinden biri olan ‘Survive Dawn’ adlı ‘Sunset’ ‘a’ olarak değiştirilmiş sınırlı sayıda çalışan zombi hayatta kalma modudur.

Diğer özellikler arasında Vikendi’ye yeni Moonlight havasının eklenmesi yeni oyuncu alanları Resident Evil. Sanhok ve müzik ve Arcade modu için 2 ana menü teması. Müzikçalar artık ayarları panelinden gölgeleri devre dışı bırakabilir ve geçmiş sonuçlar yalnızca bir ay boyunca kullanılabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.