PUBG Mobile Zombi Modu Güncellemesi - TeknoDiot.com

PUBG Mobile’a Zombi Modu Geliyor!

Abone Ol 

19 Şubat’ta PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi zombi modunu, Resident Evil 2 ile işbirliği içinde oyuna eklenmiş olacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Tencent Games, PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesini 19 Şubat tarihinde çıkacağını doğruladı. Şirket PUBG Mobile güncellemesi 18 Şubat’ta 05: 30-05: 30 arasında dağıtılmaya başlanacağı söylendi. 13:30 Servis süresi sunucunun ilerlemesine bağlı olarak değişebilir. Gelecek güncelleme yeni çıkış yapan Resident Evil 2 oyunu ile iş birliği sonunda PUBG Mobile‘a da bu sayede zombi modu gelmiş olacak.

PUBG Mobile'a Zombi Modu Geliyor!

Şirket ayrıca güncelleme için yama notlarını ve oyuna eklenen tüm yeni özellikleri yayınladı. Oyunun ana eklemelerinden biri olan ‘Survive Dawn’ adlı ‘Sunset’ ‘a’ olarak değiştirilmiş sınırlı sayıda çalışan zombi hayatta kalma modudur.

Diğer özellikler arasında Vikendi’ye yeni Moonlight havasının eklenmesi yeni oyuncu alanları Resident Evil. Sanhok ve müzik ve Arcade modu için 2 ana menü teması. Müzikçalar artık ayarları panelinden gölgeleri devre dışı bırakabilir ve geçmiş sonuçlar yalnızca bir ay boyunca kullanılabilir.

Göz atın:   PUBG Mobile, Yeni İzleme Sistemi İle Hile Karşıtı Önlemlerini Sıkılaştırdı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL