Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile’a Zombi Modu Geliyor!

19 Şubat’ta PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi zombi modunu, Resident Evil 2 ile işbirliği içinde oyuna eklenmiş olacak.

Tencent Games, PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesini 19 Şubat tarihinde çıkacağını doğruladı. Şirket PUBG Mobile güncellemesi 18 Şubat’ta 05: 30-05: 30 arasında dağıtılmaya başlanacağı söylendi. 13:30 Servis süresi sunucunun ilerlemesine bağlı olarak değişebilir. Gelecek güncelleme yeni çıkış yapan Resident Evil 2 oyunu ile iş birliği sonunda PUBG Mobile‘a da bu sayede zombi modu gelmiş olacak.


PUBG Mobile'a Zombi Modu Geliyor!

Şirket ayrıca güncelleme için yama notlarını ve oyuna eklenen tüm yeni özellikleri yayınladı. Oyunun ana eklemelerinden biri olan ‘Survive Dawn’ adlı ‘Sunset’ ‘a’ olarak değiştirilmiş sınırlı sayıda çalışan zombi hayatta kalma modudur.

Diğer özellikler arasında Vikendi’ye yeni Moonlight havasının eklenmesi yeni oyuncu alanları Resident Evil. Sanhok ve müzik ve Arcade modu için 2 ana menü teması. Müzikçalar artık ayarları panelinden gölgeleri devre dışı bırakabilir ve geçmiş sonuçlar yalnızca bir ay boyunca kullanılabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu