Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile Ücretsiz Eşya Nasıl Alınır?

PUBG Mobile bedava eşya alma işlemi nasıl gerçekleşir? PUBG Mobile ücretsiz eşyalar nasıl kazanılır?

Popüler mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile’da ücretsiz eşya alma nasıl yapılır bunu anlatacağız. PUBG Mobile rekorlar kıran bir mobil oyun olmaya devam ediyor. 2017 yılında başlayan Battle Royale oyun furyası tüm hızıyla katlanarak devam ediyor. Peki  PUBG Mobile ücretsiz skin nasıl kazanılır?


Tabii ki oyunun içinde bazı görevleri yaptıktan sonra da skin yani oyun içi özel eşyalar kazanabiliyor olduğunuzu biliyorsunuzdur. Bunun haricinde bazı taktikler ile birlikte kolay bir şekilde bu eşyaları elde etmek mümkün. İşte PUBG Mobile ücretsiz eşya alma rehberi;

PUBG Mobile Ücretsiz Skin Nasıl Alınır?

Geçtiğimiz haftalarda PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite için büyük güncellemeler gelmişti. Her iki sürümde yeniliklerle dolmuştu. Oyuncuların en çok sevdiği şeylerden birisi elbette oyun içi skinler veya namı diğer oyun içi kıyafetlerdir.

PUBG Mobile ücretsiz skin nasıl kazanılır? Şeklinde sorularını tüm oyuncular neredeyse cevaplarını araştırıyor. Bunun cevaplarından birisi ise kesinlikle ücretsiz UC almak. Ücretsiz UC kazanmak oldukça basit aslında.

PUBG Mobile Ücretsiz Eşya Nasıl Alınır?

Google tarafından geliştirilen “Google Ödüllü Anketler” uygulaması üzerinden belirli aralıkla sizlere sorular yöneltiliyor ve bunları cevaplıyorsunuz. Anket uygulaması sayesinde kazanılan krediler ile birlikte UC kazanılabiliyorsunuz. Bu arada bu anket olayı sadece PUBG Mobile için değil, başka uygulamalar, oyunlar için para dağıttığı bir sistem.

İkinci yapabileceğiniz yöntem ise Tencent Games‘in sunduğu oyun kodlarını sıkı takip etmek. Bu kodları takip ettiğimiz zaman ise oyun içi kodlar oyunculara kaplamalar, renkli kozmetikler ve farklı ifadeler sağlayabiliyor. Bu kodlara ulaşmanız için hızlı olmak gerek. Sınırlı süre içerisinde ve sınırlı sayıda oyuncu erişebiliyor.

Evet PUBG Mobile ücretsiz eşya nasıl kazanılır? Sorusuna cevap verdik sorularınız olursa yorum atabilirsiniz.

PUBG Mobile Ücretsiz Eşya Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Ücretsiz Eşya Nasıl Alınır? PUBG Mobile Ücretsiz Eşya Nasıl Alınır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu