Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile “Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası” Çözümü

PUBG Mobile “Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası” çözümü, son zamanların önde gelen popüler oyunlarından olan PUBG Mobile oyuncularının internet üzerinde en fazla arattığı konu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun kimi zaman en önemli ve en can alıcı yerinde karşılaşılan bu sorun, kimi zaman oyunculardan kaynaklanabildiği gibi kimi zaman da sunucudan kaynaklı olarak ortaya çıkabiliyor.


PUBG Mobile sunucuya bağlanılamıyor hatası eğer sunucu kaynaklı olarak yaşanıyorsa oyuncuların yapabileceği bir şey bulunmuyor. Bu hataya neden olan durum ya da bakım çalışması tamamlandığında yeniden oyuna erişim sağlayabiliyor. Eğer bu hata PUBG Mobile güncellemesinden kaynaklanıyor ise güncelleme çalışması sonlandığında sorun da çözülmüş oluyor. PUBG Mobile sık sık güncelleme alan bir oyun olduğundan bu durum sıklıkla yaşanabiliyor.

PUBG Mobile “Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası” VPN Çözümü

PUBG Mobile oyununda yaşanan sunucu hatası nedenleri arasında internet bağlantısı ve telefon da bulunuyor. Eğer aldığınız hatanın bu nedenlerden kaynaklandığını düşünüyorsanız, telefonunuza VPN yüklemesi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Telefona VPN yüklemesi sonrasında ülke seçeneğini değiştirerek oyunu açmayı PUBG Mobile “Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası” Çözümü için deneyebilirsiniz. Çünkü PUBG Mobile oyunu sunucusu yurtdışından yayın yapıyor. Bu nedenle Türkiye’de zaman zaman yurtdışı çıkışlarında yaşanan sorunlardan dolayı bu hata alınabiliyor. Her şeyin normale dönmesinin, internette ya da sunucuda yaşanan problemin giderilmesinden sonra oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile "Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası" Çözümü

PUBG Mobile “zaman aşımına uğradı” sorunu

Yukarıdakileri inceleyin ve gerekli adımları atınız. Biz ek olarak yapacağınız işleri yazdık ve gelen cevaba göre şekillendireceğiz.

VPN ve DNS tarzı yöntemleri iptal edin. Bağlantınızı birde sadece cihaz interneti ile yapın. Koruma uygulaması varsa geçici kapatın veya kaldırın. Virüs için güncel bir tarama yapınız. Arka planda çalışanları durdurun. Port sıkıntısı durumu kablosuz kullanıcılarında vardır ve sorun çözümü için port değişikliği gerekebilir. Bazı zamanlar oyun sunucularında sıkıntı çıkmasında bu durum oluşabiliyor.

Oyun sunucularında aşırı yoğunluk veya saldırı nedenleri. Modemle bağlantılarda cihaz ve modem kapatılması gerekebilir. Oyun önbellek sil ve durdur işlemini yapın. Birde Lite sürümünde deneyin.

PUBG Mobile "Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası" Çözümü

PUBG Mobile "Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası" Çözümü

PUBG Mobile "Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası" Çözümü PUBG Mobile "Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası" Çözümü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu