PUBG Mobile Ligi’nde Türk Ekibinden Büyük Başarı!

Natus Vincere PUBG Mobile EMEA Ligi finallerinde şampiyon oldu. Finallerde ikinci olan Türk ekibi Klas Game Esports göğsümüzü kabartırken, Godsent ve Konina Power ekipleri de sıradaki 2 milyon dollar ödüllü PUBG Mobile Global Şampiyonası biletini aldı.

Espor camiasının tanınmış takımlarından ve Navi olarak da bilinen Natus Vincere, ilk kez düzenlenen PUBG Mobile EMEA Ligi’nde şampiyon oldu. Takım lig finallerinde birinci olurken, Kasım ayında başlayacak olan PUBG Mobile Global Şampiyonası biletini de kaptı. EMEA Ligi’nde ikinci olan Türk ekibi Klas Game Esports, üçüncü sırayı alan İsveçli Godsent ve dördüncü olan Konina Power da global şampiyonaya katılma hakkı kazandı.

PUBG Mobile Ligi'nde Türk Ekibinden Büyük Başarı!

PUBG Mobile Turnuvaları

EMEA Ligi Finalleri heyecanlı savaşlara, üst düzey takım oyununa ve büyüleyici bireysel yeteneklere sahne olurken, Natus Vincere takımı toplamda 129 kill, 268 puan ve 4 maçta sona kalma başarısını gösterdi. Takım, kasım ayında düzenlenecek PMGC’de büyük ödülü de kazanma amacında. Lig finallerde muhteşem bir performans gösteren takımdan Dmytro “OldBoy” Bui, takıma kazandırdığı 40 kill’le birlikte sıra dışı bir performans göstererek En Değerli Oyuncu ödülünün de sahibi oldu.

PUBG Mobile Ligi'nde Türk Ekibinden Büyük Başarı!

Natus Vincere’nin birinci olarak bitirdiği ligle birlikte bu dört günlük yoğun çatışma da sona ermiş oldu. Ödül havuzunun en büyük payı olan 100 bin dolarlık ödülü de kazanan takım, KlasGameEsport, Godsent ve Konina Power takımlarıyla birlikte Kasım ayında düzenlenecek olan ve PUBG Mobile’ın zirvesi olarak nitelendirilen Global Şampiyona’ya katılacak.

Bu yıl tüm bölgelerde yaşanan büyüme sonucunda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika için PMCO Bölgesel Finalleri, yerini EMEA Ligi’ne bırakmış oldu. PUBG Mobile’ın espor programı, oyuncular için profesyonelliğe giden en sağlam altyapılardan birine sahip. Yerel bölgesel etkinliklerden PUBG Mobile Club Open’a, Pro Ligi’nden (PMPL) Global Şampiyona’ya (PMGC)PUBG Mobile’ın rekabetçi ekosistemi, tüm oyunculara profesyonel seviyeye ulaşma fırsatı sunmak için özel olarak tasarlandı.

PUBG Mobile Ligi'nde Türk Ekibinden Büyük Başarı!

PUBG Mobile Ligi'nde Türk Ekibinden Büyük Başarı!  PUBG Mobile Ligi'nde Türk Ekibinden Büyük Başarı!

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!