Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile İçin Yeni “Kutup Modu” Oyuncularla Buluşuyor

PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarında ‘Cold Front Survival’ moduyla bir paylaşım yapmıştı. PUBG Mobile’a yeni bir kış temalı oyun modu geliyor.

Yeni mod ile ilgili PUBG Mobile ekibinden daha detaylı bilgiler paylaşıldı. Şimdi gelin bu yeni mod “Kutup Modu” ile ilgili detaylara gelin birlikte bakalım.


Yeni Kutup Modu ile oyuncular, popüler mobil oyunun son içerik güncellemesi ile vücut sıcaklıklarını yüksek tutmak ve soğukta hayatta kalmak zorunda kalacaklar.

Dünyanın en popüler mobil oyunu oyununtamamen yeni Kutup Modu ile oyuncular,hayatta kalmak için sıcağa ihtiyaç duyacaklar. Kutup Modu, EvoGround oyun modu seçimin bir bölümü olarak sunuluyor ve oyun yeni ücretsiz içerik güncellemesiyle birlikte App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

PUBG Mobile İçin Yeni "Kutup Modu" Oyuncularla Buluşuyor

PUBG Mobile Kutup Modu

Vikendi’nin soğuk ve donuk çölden oluşan ortamında oynanan Kutup Modu, oyuncuların karşılarına zaman zaman çıkan kutup fırtınalarına karşı vücut sıcaklıklarını çeşitli yollarla yüksek tutmalarını gerektiriyor. Oyuncular birlikte çalışarak vücut sıcaklıklarını yüksek tutmaya çalışacaklar. Yüksek tutamadıkları zaman ise hasar alacaklar. Bu fırtınalarla savaşırken, aynı zamanda düşmanlara da karşı savaşmak,hayatta kalmak için taktiklerini hayata geçirmek zorundalar. Oyuncular vücut sıcaklıklarını şu şekillerde koruyabiliyorlar:

  • Kapalı alanda ateş yakmak için bir çakmak kullanın, sonrasında da ateşi devam ettirmek için dal toplayın
  • Vahşi tavukları avlayın, etleri toplayın ve yemek için pişirin, böylece vücut sıcaklığınızı koruyun
  • Isıtıcı ve sağlık paketleri gibi kaynakları kullanın

Yeni oyun moduna ek olarak PUBG Mobile’ın Kış Festivali’nde yer alan snowboard’lar da karda sürmek için ortaya çıkıyor. Benzer şekilde uzaktan kumandalı drone’lar da oyuncuların etraflarını daha iyi görerek avantaj sahibi olmaları için eklenmiş durumda olacak.

Kutup Modu içerik güncellemesi, oyuncuların devasa oyun içi etkinliklere katılabildiği PUBG Mobile’ın 2. Yıl Dönümü kutlamasının ardından sunuluyor. oyun ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu