Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü

PUBG Mobile Hata Kodu (154140716) sorununun sebebi nedir ve nasıl bu sorundan kurtulunur bundan bu rehberimizde bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü konusu, özellikle son zamanlarda, sevilerek ve kısa zamanda popüler olarak halen aynı şekilde oynanmaya devam eden PUBG Mobile oyununa giremeyen kullanıcılar arasında sıklıkla karşılaşılan ve akabinde merak edilen bir durum haline gelmiştir. 


Oyun, bilindiği üzere Android işletim sistemine ve iOS işletim sistemine sahip olan telefonlar üzerinden, Google Play Store ve App Store aracılığı ile kolaylıkla indirilmekte ve oynanabilmektedir. 

Genel olarak bütün mobil oyunlarda belirli hata kodları bulunmaktadır ve PUBG mobil oyunda da bazı durumlarda hataların oluşması durumu söz konusu olabilmektedir. Özellikle son zamanlarda kullanıcıların aldıkları hata kodu ise, bir çeşit bağlantı hatası sorununu anlatmaktadır. 

PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü

Hata Kodunun Anlamı ve Çözüm Yöntemleri 

  • İlk olarak Google Play veya App Store‘a açınız.
  • Özel VPN uygulamalarından birini indirin. Çok kullanılan Opera Free VPN indirebilirsiniz.
  • Uygulamayı açın
  • Ayarlar> Genel> VPN ve Opera VPN açınız.
  • Cihaz konum ayarlarından konumuzu değiştiriniz.
  • Ana sunucuya VPN üzerinden bağlandıktan sonra PUBG Mobile’ı açın ve deneyin.

PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü konusu, son zamanlarda bu hata kodunu gören ve özellikle hata kodları hakkında çok bilgisi olmayan her kullanıcıyı tedirgin etmiştir. 

Hata kodunun içerisindeki sayılara bakıldığında, bir çeşit bağlantı sorunundan bahsettiği görülmektedir. Özellikle mobil oyunların tamamına yakını, internet bağlantısı aracılığı ile oynanmaktadır ve çıktığı günden bu yana sevilerek oynanan bir mobil oyun PUBG oyunun da internet tabanlı olduğu bilinmektedir. 

Bu hata, oyunun internet bağlantısını algılarken sorun yaşadığını göstermektedir. Genel olarak oyunun silinip tekrar yüklenmesi, WİFİ açıkken mobil verinin kapatılması ya da tam tersi, modemin açıp kapatılması ya da son olarak DNS ayarlarının değiştirilmesi gibi yöntemler kullanılarak bu sorun çözülebilmektedir. 

PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü

PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü

PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü PUBG Mobile Hata Kodu 154140716 Sorunu ve Çözümü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu