Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile’ın Son Güncellemesiyle Erangel 2.0 ve Yeni Mod Oyuna Ekleniyor!

PUBG Mobile’ın son güncellemesiyle birlikte yeni Erangel 2.0 haritası ve yeni bir mod oyuna eklenecek. Tencent’in oyuna yeni içerik ve değişiklikler getirme oranına akredite edilebilir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.


PUBG Mobile bir sonraki güncellemenin (0.17.0) Erangel 2.0 ve Extreme Cold modunu oyuna getirmesi bekleniyor.

Güncellemenin bir Beta sürümü geçen ay yayınlanmıştı ve meşhur PUBG Mobile içerik yaratıcısı Bay Ghost, bu güncellemeyle resmi olarak yayınlanması beklenen Erangel 2.0 haritasını önizledi. Haritanın, PC muadili gibi gizli bir gizli tabana sahip olacağı ve oyuncuların standart haritalara göre daha fazla eşya kullanmasını ve daha fazla eşya taşımasını sağlayacağı söylentileri.

Erangel 2.0 haritası, PC’den sonra mobile geliyor

PUBG Mobile'ın Son Güncellemesiyle Erangel 2.0 ve Yeni Mod Oyuna Ekleniyor!

Extreme Cold olarak adlandırılan yeni bir oyun modunun, oyuncuların hayatta kalmak ve diğerlerinin yapamamasını sağlamak için kaynak ve silah avlaması gereken hayatta kalma becerilerinin bir testi olması bekleniyor. Kuzey yarım kürenin kış mevsiminde olduğu düşünüldüğünde, oyunseverlerin bu mod ile bir hayli eğlenebileceğini açıkça söyleyebiliriz.

Kesin yayınlanma tarihi hala bilinmiyor, ancak güncelleme boyutunun kaynak paketlerini indirmek için 300 MB ek alan gereksinimi ile yaklaşık 1 GB boyutunda olması bekleniyor. Tencent Games, bu beta sürümde söz konusu güncellemenin hatalarını düzeltme imkanı yakaladı ve artık kararlı sürüm için gün sayıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu