bayigram.com

Mortal Kombat 11 Kapalı Beta Fragmanı Yayınlandı

Sevilen dövüş oyunu Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat 11’in beta fragmanı yayınlandı.

Mortal Kombat 10 ile büyük bir başarı elde eden Warner Bros Interactive Entertainment firması yeni oyunu Mortal Kombat 11 için uzun zamandır kolları sıvamıştı. Sonunda firma çıkış tarihini ve birde fragmanını yayınlandı. Mortal Kombat 11‘in geliştiriciliğini NetherRealm Studiosve QLOC üstlenirken yayıncılığını ise  Warner Bros Interactive Entertainmentüstlenmekte.


Mortal Kombat 11’e  macera modu geliyor. Tıpkı Shaolin Monks oyunundaki gibi olacakmış. Burada kendi karakterinizi yaratabilecek ve geliştirebileceksiniz! Bu tıpkı Mortal Kombat Armageddon  gibi olmuş.

Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat’ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

[sp-related style=”light” id=”33228″]

The Game Awards 2018 etkinliklerinin en sürpriz gelişmelerinden biri olarak görülen Mortal Kombat 11 duyurusu oyuncuların ilgisini bir anda bu oyuna çevirdi. PS4, PC ve Xbox One için çıkış tarihi 23 Nisan 2019 olarak açıklanmış oyuna dair ilk bilgiler sızdırılmalarla ortaya çıkmaya başladı.

Kapalı beta 27 Mart Çarşamba TSİ 18:00’da başlayacak ve 1 Nisan Pazartesi TSİ 09:59’da sona erecek. Kapalı beta PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde düzenlenecek ve oyunu ön sipariş verenler katılabilecek. Oynanabilir olacak karaterler: Scorpion, Skarlet, Jade, Kabal ve Baraka.

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için 23 Nisan’da çıkış yapacak. Mortal Kombat 11 PlayStation Store ve Xbox Store’da standart sürümü 299,00 TL, premium sürümü 459,00 TL’den ön siparişte. Steam’de ise standart sürümü 102,00 TL, premium sürümü 144,00 TL. Ön sipariş bonusu Shao Kahn ve konsollarda ayrıca beta erişimi. Premium sürümü ise ana oyunun yanında Kombat Pack (6 yeni indirilebilir içerik oynanabilir karakteri, indirilebilir içerik karakterlerine bir hafta erken erişim, 7 kaplama ve 7 teçhizat seti) içeriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu