Oyun Devi Bethesda Resmi Olarak Türkiye'de - TeknoDiot.com

Oyun Devi Bethesda Resmi Olarak Türkiye’de

Abone Ol 

The Elder Scrolls, Fallout, DOOM, Wolfenstein ve daha fazla dünyaca ünlü oyun serisinin yayımcısı Bethesda Softworks, Multiplayer ile Türkiye’ye resmi girişini yaptı.

Multiplayer Genel Müdürü Merthan Yalçın ise yaptığı açıklamada; “Multiplayer olarak Türkiye’deki PR ve Topluluk temsili için resmi ortaklığımızı açıklamaktan memnuniyet duyarız. Dünya çapında ünlü bir markayı Türkiye de temsil etmekden gururluyuz. Oyun severlerin karşısına harika projelerle çıkacağız” dedi

Türkiye için resmi PR ve Topluluk faaliyetlerini başlatılacağını duyuran Multiplayer da Bethesda’dan sorumlu Topluluk Yöneticisi Ege Sağın , bir Topluluk Yöneticisi, Türk oyuncu topluluğu ve Bethesda arasında köprü görevi görürken ekip büyüyerek oyun medyası ve oyuncular ile ilişkileri daha da güçlü hale getirecek dedi.

Oyun Devi Bethesda Resmi Olarak Türkiye'de

Ayrıca Bethesda Softworks bundan böyle Türkiye’deki çeşitli oyun etkinliklerinde yer alacak. Bunlardan ilki ise 21 Eylül 2019 tarihinde Feriye’de gerçekleşecek olan, Multiplayer’ın kendi etkinliği Chapter 8 Oyun ve Gençlik Festivali. Bethesda hayranları bu festivalde keyifli fotoğraflar çektirme imkânı bulacak, hem festival alanında hem de sosyal medyada Bethesda’dan çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

Bethesda Softworks Hakkında

ZeniMax Inc. şirketler ailesinin bir parçası olan Bethesda Softworks, dünya çapında faaliyet gösteren bir interaktif eğlence yazılımı yayımcısıdır. Bethesda markası altında The Elder Scrolls Fallout, DOOM, QUAKE, Wolfenstein, Dishonored, The Evil Within, Prey ve RAGE gibi ses getiren oyun serileri yer almaktadır.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu