Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile canlı yayını yapmak,son günlerde oyun sever kullanıcıların en çok tercih ettiği yöntemlerden biri haline gelmiştir.

Peki PUBG Mobile canlı yayın nasıl yapılır sorusunun cevabı bu rehberimiz de. PUBG telefondan ve bilgisayar üzerinden oynanabilen oldukça popüler bir uygulamadır.


Bilgisayar üzerinden canlı yayın yapılabileceği gibi, kullanıcıların isteği doğrultusunda telefon üzerinden de canlı olarak oynanabilmesi mümkün olacaktır. Ancak bunun için kullanıcıların uygun bir programı indirmesi ya da bazı sitelerin kullanılması gerekecektir.

PUBG Mobile Canlı Yayını

PUBG mobile canlı yayın yapmak için en çok tercih edilen uygulamaların başında Streamblans’tır. Bu nedenle mobile üzerinden canlı yayın oluşturulabilmek için bu uygulamanın internet yardımı ile indirilmesi gereklidir.

İndirilen uygulama açıldığında kullanıcıdan birkaç izin isteyecektir. İzin verildiğinde ekrana gelen sonsuz ekran görüntüsünün sol alt kısmında menü bulunmaktadır. Menüden editör seçeneği tercih edildiğinde telefon canlı yayın moduna otomatik olarak geçmektedir.

Bu uygulama ile canlı yayın yapabilirken, sol bölümde bulunan bildirimler alanı ile telefonuna gelen bildirimlere ulaşılabilmektedir. 

PUBG Mobile Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Bu programın yanı sıra pek çok sosyal medya uygulaması üzerinden PUBG mobile canlı yayını yapılabilmektedir. YouTube, Facebook ve İnstagram uygulamaları üzerinden canlı yayın yapabilmek için ilk olarak üye girişinin yapılması gerekecektir. Bu uygulamalarda yer alan Gaming modu açıldığında PUBG seçilebilecektir.

Bu uygulama Twitch ve YouTube üzerinden canlı yayın yapmaya olanak sağlamasıyla öne çıkıyor. Hem Android hem de iOS ekosistemi için indirebilir olan uygulama sayesinde kullanıcı istediği yerden canlı yayın açabiliyor. Uygulama sınırsız bant genişliği sayesinde yüksek kalitede akış vaat ediyor.

Seçilen oyun tipinin sonrasında Menü seçeneği üzerinden Canlı yayın açılabilecektir. Açılan canlı yayının sağ kısmında oyun görüntüsü yer alırken, sol bölümünde telefona dair bildirimlerin incelenebilmesi mümkündür.  Uygulamaya buradan indirebilirsiniz. Evet bu rehberimiz de PUBG Mobile canlı yayın nasıl yapılır öğrenmiş olduk. 

PUBG Mobile Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu