Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile Bedava Hesap

Mobil dünyanın en çok sevilen ve en çok oynanan savaş oyunlarından biri olan Pubg Mobile son yıllara damgasını vuruyor. Henüz birkaç yıl önce piyasaya sürülen oyun çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaştı.

Pubg oyununun bilgisayar versiyonu bulunsa da, özellikleri itibariyle yüksek grafikli bilgisayarlar gerektirdiğinden pek fazla tercih edilmiyordu.


Ancak mobil sürümü ile birlikte artık en çok tercih edilen oyunlardan oldu. Oldukça farklı haritaları ve modları bulunan Pubg Mobile, kullanıcılarına keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Her geçen gün artan oyuncu sayısı, oyun içerisinde rütbenin ve seviyenin artmasını zorlaştırıyor.

Pubg Mobile Bedava Hesap Nedir?

Pubg Mobile oyununda insan sayısının artması oyunda ilerlemeyi çok daha zor hale getiriyor. Bu nedenle istenilen ekipmanları giymek, yüksek puanlar kazanmak da bir hayli zaman istiyor.

Özellikle oyuna yeni hesaplarla başlayan kişiler için bu zaman daha fazla uzayabiliyor. Hem uzun süreler harcamamak hem de daha iyi ekipmanlara sahip olmak için insanlar Pubg bedava hesap arıyorlar. Bu hesaplar çoğunlukla oyunu bırakan insanlara ait oluyor.

Pubg Mobile Bedava Hesap Nasıl Alınır?

Pubg Mobile oyununda bedava hesap alabilmek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. İlk deneyeceğiniz yöntem internet sitelerine bakmaktır. Birçok internet sitesinde kullanılmayan bedava hesaplar e-postaları ile birlikte veriliyor. Ancak çoğunlukla bu hesaplar sizden önce başkaları tarafından alınmış olur.

Bu nedenle bir diğer yöntem olan sosyal medya hesapları burada işinize yarayabilir. Boşa çıkan veya kullanılmayan hesapların anlık olarak paylaşıldığı facebook, telegram gibi uygulamalardan ücretsiz bir şekilde Pubg Mobile hesabı edinebilirsiniz.

Güncel Pubg Mobile Hesapları

Her geçen gün Pubg Mobile oyuncu sayısı giderek artsa da belirli nedenlerden dolayı oyunu bırakmak zorunda kalan birçok insan oluyor. Bu sebeple hesapları da boşa çıkıyor.

Sizler için derlediğimiz güncel Pubg Mobile hesapları şunlardır:

  • e-mail: Dankgoruf_selt22@outlook.com şifre: Primagolfs42
  • e-mail: Embrapil_pubg@gmail.com şifre: Hollandfralko3924
  • e-mail: eptamifrazil.etomiza@gmail.com şifre: kaltavXapial
  • e-mail:wordecifan.vobeiltao@outlook.com şifre: brovfaytolsk

Daha birçok farklı Pubg Mobile hesabına ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava Hesap

Pubg Mobile Oynamak

Pubg Mobile oyununu oynayabilmek için öncelikle bir hesap açmalı veya hesap almalısınız. Hesabınız ile birlikte giriş yaptıktan sonra oyun içerisinde yer alan onlarca oyun türünden birini tercih edebilirsiniz. Ancak insanlar tarafından genellikle klasik mod seçilir.

Bu modda daralan bir alan bulunur ve bu alan içerisinde belirli sayıda insan yer alır. Oyuna uçakta başlarsınız ve bir yer seçip paraşütle oraya atlamalısınız. Atlarken elinizde herhangi bir silah veya ekipman olmaz. İndiğiniz yerde bulunan evlerden veya belirli alanlardan ekipmanlar toplayarak rakibinize savaşırsınız.

Pubg Mobile Haritaları

Pubg Mobile oyununun en önemli noktası haritalarıdır. Onlarca farklı savaş haritası bulunan oyunun her alanın farklı taktikler izlenir. Özellikle e-spor oyuncularını izlerken bu taktiklerin ne derece etkili ve gerekli olduğunu görmek mümkün.

Oyun içerisinde onlarca farklı harita bulunsa da, Erangel, Livik ve Miramar bölgeleri en çok oynananların başında gelir. Özellikle Erangel haritasının geniş olması ve 100 oyuncunun aynı anda bu alanda yer alması efsane çatışmaların yaşanmasını sağlar.

Pubg Mobile Rütbeleri

Oyuna ilk başladığınızda mutlaka birkaç oyunu birincilik ile bitirirsiniz. 100 kişi arasında birinci olmak mutluluk verse de oynadığınız oyuncuların çoğu sizden daha düşük seviyede ve robot oluyorlar. Önemli olan ilerledikçe yükselen rütbelerden sonra gösterdiğiniz performanstır.

Pubg Mobile oyununda yer alan rütbe ne seviyede bir oyuncu olduğunuzu gösterir. Birçok kişi özellikle As ve Fatih liglerine yükselebilmek için çaba harcarlar. Bu liglerde yer alan oyuncular son derece iyi olduklarından zorlayıcı aksiyonları görmemiz mümkün. Bu rütbelerdeki maçları izlemek istiyorsanız farklı platformlarda yer alan yayıncıları takip edebilirsiniz. Çünkü yayıncıların birçoğu yüksek rütbede oluyorlar.

Pubg Mobile’da En İyi Oyuncu Olmak

Pubg Mobile’da en iyi oyunculardan biri olmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey düzenli olarak oyunu oynamak olacaktır. Özellikle telefon üzerinden oynandığından parmak kaslarınızın kuvvetli olması önemlidir.

Bunun dışında videolar izleyerek farklı oyun stilleri öğrenebilir, kendinizi farklı yönlerde geliştirebilirsiniz. Ayrıca oyun ayarlarını zaman içerisinde kendinize göre ayarlamanız oynayışınızı daha kolay hale getirecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
4

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu