Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile 8. Sezon Yenilikleri Neler? PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi yayınlandı, işte tüm yenilikler. Battle Royale oyunları arasında en popüler mobil oyun olan PUBG Mobile’a yeni sezonda neler ekleniyor?

PUBG, son yılların en popüler oyunlarından bir tanesi oldu. Oyunseverler oyunun hem normal sürümünü hem de mobil sürümünü severek oynuyorlar. Şimdi PUBG Mobile, 0.13.5 sürüm güncelleştirmesine sahip ve güncelleştirme oyuna pek çok yenilik ve iyileştirme getiriyor. ‘nin 8. sezonu oyunla ilgili gelişmeleri yakından takip eden birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.


Dünyada ve Türkiye’de çok oynanan oyunların başında yer alan PUBG’de 7. sezon sona erecek. 7. sezonun sona ermesiyle birlikte PUBG Mobile 8. sezon için geri sayım başlayacak. PUBG’nin sosyal medya hesaplarından PUBG Mobile 8. sezondan ilk görsel paylaşıldı. Peki, PUBG güncellemesinde hangi özellikler yer alacak?

PUBG Mobile 8. Sezon Yenilikleri Neler? PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi

1. Yeni Silah: PP-19

– Oyunun 5. hafif makineli tüfek. 9mm mühimmat atar. Erangel ve Vikendi’de düşüşler.
– PP-19, 53 mermili çıkarılabilir büyük boy magazini olan 9 mm hafif makineli bir tüfek, ancak magazin yükseltmelerini desteklemiyor, bu nedenle kapasite ataşmanlarla arttırılamıyor.

– Silah, kapsamlar ve namlu ataşmanları ile donatılabilir ve Red Dot Sight veya Holographic Sight’tan 6x Scope’a kadar olan tüm kapsamlar ve hafif makineli tüfekler için mevcut tüm namlu aksesuarları ile donatılabilir.

– PP-19, 35’in tek atışlık hasara ve UMP’ye benzer bir ateş oranına sahiptir. Varsayılan dergi büyüklüğü, oyunun başında kullanılan tam donanımlı bir silah avantajını sağlıyor. Bu avantajlar maçın ilerleyen saatlerinde biraz daha düşük performans pahasına geliyor.

2. Oda Moduna TPP-Team Deathmatch eklendi.

3. iOS arkaplan indirme ve güncelleme özelliği eklendi. Yeni bir yama indirirken, iOS oyuncuları artık uygulamayı arka plana gönderebiliyor (iOS mağazası bunu yansıtacak şekilde güncellenmeyecek).

4. Derecelendirme Koruma Kartı (Süre) ve Derecelendirme Koruma Kartı (Kullanımlar) dahil olmak üzere Yeni Derecelendirme Koruma Kartları, derecelendirme değiştiğinde geçerli olacaktır. Kart aktifken hiçbir puan düşülmez. Sadece taç katmanı veya altındakiler için geçerlidir.

5. Bazı yüksek teknoloji cihazlar için HDR moduna High Frame Rate seçeneği eklendi. Pil ömrü pahasına daha iyi grafikler için etkinleştirin. Ayarlar – Grafikler’de yapılandırılabilir.

6. PMCO temalı etkinlikler Temmuz ayı sonlarında gerçekleşecek. Görevleri tamamladıktan sonra, oyuncular Alan Walker’ın yeni PMCO şarkısını dinleyebilir ve Ana Menü için PMCO Temasını alabilir.

[sp-related style=”dark” id=”52803″]

PUBG Mobile 8. Sezon Yenilikleri Neler? PUBG Mobile 0.13.5 Güncellemesi

Sezon Değişiklikleri

1. Sezon sistemi güncellemeleri
– Sezon arayüzü daha sezgisel olacak şekilde yeniden tasarlandı.
– Klasik Mod Sonuçları Ekranı ayarlandı. Değerlendirme ve Katman değişiklikleri artık ekranda daha fazla görülüyor.
– Sezon 8 ödülleri ayarlandı. Sezon 8 kıyafeti artık Altın seviyeye ulaştıktan sonra hazır durumda. Elmas seviyeli sezon özel silah cilası.
– Seviye ödülleri ayarlandı. Özel bir takım birleştirme efekti ve ad etiketleri almak için Crown’a veya üstüne erişin. Kalıcı bir sezon unvanı almak için Ace ya da yukarısına ulaşın.
– Ödüller artık sezon sonunda otomatik olarak oyunculara gönderilecek.
– Her sezonun başında, oyuncular önceki sezondan daha ayrıntılı değişiklikler öğrenecekler.
– Sıralama sisteminin algoritması, öldürme noktalarının ağırlığını hafifçe arttıracak şekilde ayarlandı, böylece öldürmeler Katman üzerinde daha büyük bir etkiye sahip olacak.
– Kademe transfer kuralları revize edildi. 8. Sezondan itibaren, Altının altındaki Seviyeler bir sonraki sezona olduğu gibi transfer edilir.
– Tier Transfer mesajları cilalandı. Tüm sunucular için derecelendirme sıfırlama bilgileri bir mesajda gösterilecek ve katman aktarım kuralları web sitesinde açıklanacaktır (mesaja bağlantı eklenecektir).
– Katman tanıtım hatırlatma ayarlandı. Bir seviyedeki bölüm tanıtımları lobide gösterilmez. Katmanlı promosyonlar daha abartılı bir hatırlatıcı olacaktır.
– Katman simgesi görseller iyileştirildi.

2. Royale Geçidi: Yeni okyanus temalı kıyafetler ve eşyalar Sezon 8 Royale Geçişinde oyuncuları bekliyor!
– Yeni arkadaşlar istek özelliği: Elite Pass satın alma sayfasında, oyuncular arkadaşlarından Elite Pass veya Elite Pass Plus isteyebilir.
– Royale Pass’ın birinci yıldönümünü kutlamak için, Sezon 2 ve Sezon 3’ten bazı ürünler geri geliyor. Oyuncular bu nadir eşyaları Rank Rewards ve Redemption Sandıklarında bulabilirler.
– Ödül ekranı, Görev ekranı, EZ Görev Lisansı ekranı ve Sıralama ekranında görüntü efektleri ayarlandı.

[sp_ad]

Hata Düzeltmeleri

1. RP Misyonları ödülünde Günlük Görevler olduğunda ortaya çıkmayan ödül bildirimlerinin düzeltilmesi sorunu.
2. EZ Mission License Perks 3’te açıklanan kasa adlarının gerçek kasa ile eşleşmemesi sorunu düzeltildi.
3. Oyuncuların sezon boyunca yanlış puanlama ve kademelerle hatalı şekilde sıralanması sorunu düzeltildi.
4. Takım Arkadaşlarının Avatarlarını Team Deathmatch Mode’da hareket ettirememesi sorunu giderildi.

İyileştirmeler

1. Sezon 8 geçişleri, görev kartları ve daha fazlası dahil olmak üzere BP Shop for Prime abonelerine kalemler eklendi.
2. UC Satın Alma Bonusu ekranı güncellendi. Ödüller de güncellendi.
3. Başlık görsel efektleri iyileştirildi.
4. Seçilmiş efsanevi kıyafetler artık silahlarla gösteriliyor.
5. Sandık adlarını birleştirin ve gezinti çubuğunun sağ taraftaki görsel efektine ince ayar yapın.
6. Bonus Mücadelesi sonuçları şimdi gerçek zamanlı olarak hesaplanmaktadır. Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri bölgeleri yakında başlayacak.

Son Etkinlikler

– Yaz Karnavalı için Royale Geçiş Sezonu 8’inci Takım! Okyanustan gelen hazineler sizi bekliyor!
– PUBG MOBİL KULÜBÜ AÇIK 2019 Dünya Finalleri, 7 / 26-7 / 28 – Berlin’de bize katılın! PMCO’ya özel ödülleri toplamak için oyunda belirli sayıda giriş yapın!
– PUBG MOBILE x BAPE oyun içi BAPE ürünleri ve perakende ürünleri ile işbirliği!
– Alan Walker x PUBG MOBILE’ın yeni işbirliği single’ı ve gizemli set! Yeni şarkıyı açma etkinliğine katılmak için etkinlik merkezini kontrol edin.
– Royale Pass’ın ilk yıldönümünü kutlamak için, bazı Sezon 2 ve Sezon 3 etkinlikleri geri dönecek. Oyuncular bu nadir eşyaları Sıralama Ödülleri’nde alabilir ve kasaları kullanabilir!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu