PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu - TeknoDiot.com

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu

Abone Ol 

PUBG Mobile’da yeni sezon heyecanı oyuncuları sarmış durumda. PUBG Mobile 0.13.0 beta güncellemesi ile oyun içinde bazı yenilikleri de beraberinde getirdi.

takipçi satın al
takipçi satın al

PUBG Mobile sezon 7 ile birlikte bazı silahların tasarımları değişecek.

Elbette büyük bir güncelleme ile yayınlanacak olan PUBG Mobile sezon 7 için bazı dikkat çekici özelliklerde beraberinde gelecek. Warfare temasıyla sunulması beklenen PUBG Mobile güncellemesi içinde savaş temasının yanı sıra birçok farklı kostüm ve silah tasarımının yer alması bekleniyor.

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu

Tencent, son sürümüyle beraber oyunda büyük bir fark yaratsa da CoD Mobile’ın bu ay lansman yapması ve geniş kitlelerde heyecan yaratması sonucu kolları sıvadı. Yeni güncellemede Team Death Match modu, Bizon silahı gibi yeni mod ve silahlarla beraber oyunun yükleme ekranı değiştirildi.

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu

[sp-related style=”dark” id=”47879″]

Yeni PUBG Mobile güncelleme notları sonunda netleşti diyebiliriz. PUBG Mobile’a gelecek olan yeni bir oyun modu olacak ve 4vs4 Team Death Match olarak adlandırılacak. Güncellemede, 50 mermi maksimum yeniden yükleme kapasitesi olan yeni bir SMG silahı olan “Bizon” eklenecek. Bu silah 9 MM mermi kullanacak.

Vikendi haritasında kar ve buz üzerinde herhangi bir araç kullanıldığında yada yürüdüğünüzde araç ve ayak izleri belirgin hale gelecek. Ayrıca oyun görünümlerinde de değişikliğe gidilmiş durumda. Güncelleme 0.13.0 güncellemesi ile birlikte gelecek özellik ise oyunun herhangi bir zamanında FPP (Birinci şahıs görünümü)’den TPP (Üçüncü şahıs görünümü)’ye veya TPP’den FPP’ye çevirebilecek. PUBG Mobile v0.13.0 güncellemesi yayınlandı. Oyunu indirmek ve oynamak için PUBG Mobile APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu

Göz atın:   Rainbow Six Siege İçin Yeni Güncelleme Geldi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!