«
PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

PUBG Mobile’da yeni sezon heyecanı oyuncuları sarmış durumda. PUBG Mobile 0.13.0 beta güncellemesi ile oyun içinde bazı yenilikleri de beraberinde getirdi.

PUBG Mobile sezon 7 ile birlikte bazı silahların tasarımları değişecek.

Elbette büyük bir güncelleme ile yayınlanacak olan PUBG Mobile sezon 7 için bazı dikkat çekici özelliklerde beraberinde gelecek. Warfare temasıyla sunulması beklenen PUBG Mobile güncellemesi içinde savaş temasının yanı sıra birçok farklı kostüm ve silah tasarımının yer alması bekleniyor.

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

Tencent, son sürümüyle beraber oyunda büyük bir fark yaratsa da CoD Mobile’ın bu ay lansman yapması ve geniş kitlelerde heyecan yaratması sonucu kolları sıvadı. Yeni güncellemede Team Death Match modu, Bizon silahı gibi yeni mod ve silahlarla beraber oyunun yükleme ekranı değiştirildi.

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

  • PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

    Call of Duty: Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı

Yeni PUBG Mobile güncelleme notları sonunda netleşti diyebiliriz. PUBG Mobile’a gelecek olan yeni bir oyun modu olacak ve 4vs4 Team Death Match olarak adlandırılacak. Güncellemede, 50 mermi maksimum yeniden yükleme kapasitesi olan yeni bir SMG silahı olan “Bizon” eklenecek. Bu silah 9 MM mermi kullanacak.

Vikendi haritasında kar ve buz üzerinde herhangi bir araç kullanıldığında yada yürüdüğünüzde araç ve ayak izleri belirgin hale gelecek. Ayrıca oyun görünümlerinde de değişikliğe gidilmiş durumda. Güncelleme 0.13.0 güncellemesi ile birlikte gelecek özellik ise oyunun herhangi bir zamanında FPP (Birinci şahıs görünümü)’den TPP (Üçüncü şahıs görünümü)’ye veya TPP’den FPP’ye çevirebilecek. PUBG Mobile v0.13.0 güncellemesi yayınlandı. Oyunu indirmek ve oynamak için PUBG Mobile APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri

PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri   PUBG Mobile 0.13.0 Güncelleme Detayları Belli Oldu Mobil Oyun Haberleri PUBG Güncelleme Notları ve Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *