Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile 0.10.0 Güncelleme Notları (Kış Haritası ve Dahası)

Popüler açık dünya oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG mobile sürümü çıkmıştı. Çıktığı günden beri milyon kişi tarafından indirilen PUBG Mobile’a yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte PUBG Mobile 0.10.0 güncelleme notları.

PUBG’nin kısa süre önce duyurulan mobil sürümü birçok ülkede en çok indirilen oyun oldu. PUBG Mobile; 100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km2’lik adada zafere ulaşmak için verilen amansız mücadele. Her oyuncu kendi silahlarını, araçlarını, malzemelerini bulmalı, görsel olarak zengin, taktiksel olarak da her ihtimale açık, git gide daralan bu savaş alanında rakiplerini saf dışı bırakmalıdır. Adaya inin, gerekli teçhizatları bulun ve hayatta kalmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyarak zafere ulaşın.


Arcade modunda oyuncular tek başlarına ya da arkadaşlarıyla oynayabiliyor ve mod, 28 oyuncuya kadar kabul ediyor. Her Arcade karşılaşmasında, altı varyasyondan biri rastgele seçilirken, her varyasyon için de üç maç kuralından birisi rastgele seçiliyor. Bu kurallardan ilki, maçtaki bütün silahları kısıtlar; ikincisi, sadece tek tip silah kullanmanızı sağlar; üçüncüsünde ise, oyuncu bütün silahları ve eşyaları kullanabilir.

PUBG Mobile 0.10.0 Güncelleme Notları (Kış Haritası ve Dahası)

[sp-related style=”dark” id=”30956″] [sp-related style=”dark” id=”31490″]

PUBG Mobile‘ın bu güncellemesi tam net bir tarih yok ancak bu hafta içinde güncellemenin dağıtılması planlanıyor. Android ve iOS için yayınlanacağının altını çizelim. Bir önceki 0.9.0 güncellemesinde oyun tamamen yeniliklere bürünmüştü, 0.10.0 güncellemesi ile birlikte çok şey gelmese de bir kaç yenilik ve düzeltme gelmiş durumda. 0.10.0 güncellemesi ile gelen en büyük yenilik kış (karlı) harita olması.

PUBG Mobile 0.10.0 Güncelleme Notları (Kış Haritası ve Dahası)

 :: PUBG Mobile 0.10.0 Güncelleme Notları

– Tüm haritalarda bulunabilen M762 otomatik tüfek eklendi. Bu stokları barındıran ilk 7.62mm otomatik tüfek. 3 ateşleme modu vardır: tek çekim, üçlü atış, tam otomatik.

– Sanhok haritasına Scooter eklendi. Bu araç 2 kişilik.

– Sanhok haritasına dinamik hava eklendi. Şimdi hava güneşli, yağmur ve sisli hava arasında değişmekte.

– PC deneyimini yaşatmak için ayak sesleri ve ses ipuçları kaldırılır Hardcore Modu eklendi. Bu mod periyodik olarak “Hardcore Week” şeklinde sunulacaktır.

– Ana menüye Kar teması eklendi.

– Arapça dil desteği eklendi.

– Sunucular arası eşleşme özelliği eklendi.

– Oyuncular öldükten sonra izleyici modunda şüpheli davranışları rapor edebilecek.

– Silah Kaplaması Yükseltme Sistemi eklendi.

– Sezonluk harcama ödülleri eklendi.

Sezon 4

– Daha fazla ateşli silahlar, nadir kıyafet ödülleri, yeni karakter yüzleri ve karakter saç modelleri ekledi. Ayrıca oyuncular için gelecek sezon Pass satın almak için 600 UC Elite Geçit ödülleri eklendi.

– Redemption özelliğini ince ayar yaptıklarından, Elite Pass sahiplerine BP veya RP puanları ile indirimli ürünler satın alabilirsiniz.

– Daha zor görevleri tamamlamak için oyuncular için Görev Kartları eklendi.

– İndirimli çantaların 3 gün daha ucuz olduğu bir Black Friday etkinliği eklendi.

– Belirli sandık kalemleri alma olasılığının sınırlı bir süre için önemli ölçüde artırıldığı bir sistem eklendi. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Diğer İyileştirmeler

– Eşleştirme ve Sohbet artık ikinci bir dili seçmemeyi destekliyor.

– Daha az RAM kullanımı optimize edildi.

– Daha fazla mesaj tutmak için sohbet sistemi optimize edildi.

– Silah bitiş temalarını vurgulamak için dükkanın ön sayfasını ayarladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu