Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Lite FPS Arttırma Yolları

İlk çıktığı günden beri oyun piyasalarında rekor üstüne rekor kıran ve Battle Royale türünde birçok oyunun ortaya çıkmasına sebep olan PUBG oyunu istediği üst düzey bilgisayar gereksinimleri ile herkesin erişebildiği bir oyun değildi.

Firmanın gelen yoğun talebe karşılık olarak ilk başta mobil sürümü sonrasında daha düşük gereksinimleri ile bilgisayarda oynayabilecekleri LITE sürümünü çıkartmaları oyuncuların daha fazla erişim sağlamasına imkân kıldı.


Lakin birçok bilgisayar oyuncusu LITE sürüm içerisinde bile sağlıklı FPS alamadıkları için PUBG Lite FPS arttırma başlığını aratarak FPS nasıl arttırırım şeklinde soru sormaya başladı. Aşağıda göstereceğimiz yöntemlerle sizde oyundan ideal FPS sayısını almanız başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. Bu ayarlarda bile FPS’te sorun yaşıyorsanız her şeyi “çok düşük” olarak ayarlamanız da faydalı olacaktır.

Grafik Ayarları Önerilen
Ekran Ölçeği 70 (arttırılabilir)
Kenar Yumuşatma Ultra
Rötuş Düşük
Gölge Düşük
Doku Yüksek
Efektler Orta
Yeşillik Çok Düşük
Görüş Uzaklığı Ultra

PUBG Lite FPS Arttırma Yolları PUBG Lite FPS Arttırma Yolları

[sp-related style=”dark” id=”47484″] [sp-related style=”dark” id=”50004″]

Nvıdıa Ayarları ile FPS Yükseltmek

Bilgisayarınızda kurulu olan NVIDIA ara yüz uygulamasını açarak performans – kalite başlığın da tercihler arasında benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver seçeneğini seçin ve ibreyi performans kısmına götürün. Bu da FPS ayarınızı arttıracaktır.

Görüntü Ayarları ile FPS Yükseltmek

Oyunu açtıktan sonra ayarlar kısmında görüntü ayarlarında birçok profesyonel oyuncunun görüntü ayarlarını kullanabilirsiniz. Genel kaliteyi düşük olarak ayarlayın. Ekran ölçeğini 100 olarak ayarlayın. Kenar yumuşatma seçeneği dahil olmak üzere görüş uzaklığı dahil olacak şekilde tüm arada kalan seçenekleri çok düşük olarak ayarlayın. V-Sync ile Hareket izi ve Keskinleştirme seçeneklerinde kutuları tik olmayacak şekilde bırakın. Bu ayarları kaydedin. Tüm işlemleri yaptığınıza göre bilgisayarınızı bir kere kapatıp açın ve oyuna giriş yapın. FPS oranınızın nasıl arttığını göreceksiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu