TeknoDiot
   
   

PUBG’den Yeni Kış Haritası “Vikendi” Oynanış Videosu Geldi

PUBG'den Yeni Kış Haritası "Vikendi" Oynanış Videosu Geldi

19 Aralık tarihinden itibaren tüm sunucularda aktif olacak olan Vikendi haritasının oynanış videosu yayınlandı

Uzun zamandır sızıntıları gerçekleşen PUBG‘nin yepyeni haritası kış haritası sonunda resmi olarak duyuruldu. PUBG, yeniliklerle doymuyor. Dün gerçekleşen The Game Awards sırasında yapılan duyuru ile birlikte oyuncuların merak beklediği harita sonunda sonunda karşınızda.

Dünyanın en popüler Battle Royele oyunlarından biri olan PUBG’nin yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği Vikendi haritası sonunda resmi olarak duyurulmuştu. Yaşanılan gelişme ile birlikte PUBG kar haritası oynanış videosu ile yeniden gündeme geldi!

PUBG'den Yeni Kış Haritası "Vikendi" Oynanış Videosu Geldi

[sp-related style=”light” id=”33097″]

Vikendi haritasına ait olan ilk oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte haritada yer alan detayları gözler önüne seren yapımcı firma, 1 yıldır geliştirmekte olduğu harita ile birlikte oyuncu kitlesini daha da artırmayı hedefliyor. Lafımızı fazla uzatmadan sizleri PUBG kış haritası oynanış videosuyla baş başa bırakıyoruz.

Son olarak  Bunun haricinde ise yeni haritanın resmi olarak yayınlanacağı tarih ise 19 Aralık 2018 olarak açıklandı. Şimdilik mobil ve PC platformları için yayınlanacak olan haritanın 2019‘un ilk haftalarında PS4 ve Xbox One kullanıcıları için de yayınlanacağı söyleniyor.

[sp-related style=”light” id=”33082″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
oyun 8 Aralık 2018 at 19:44

Süper bir harita geliyor beee

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.