Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG’den Yeni Kış Haritası “Vikendi” Oynanış Videosu Geldi

19 Aralık tarihinden itibaren tüm sunucularda aktif olacak olan Vikendi haritasının oynanış videosu yayınlandı

Uzun zamandır sızıntıları gerçekleşen PUBG‘nin yepyeni haritası kış haritası sonunda resmi olarak duyuruldu. PUBG, yeniliklerle doymuyor. Dün gerçekleşen The Game Awards sırasında yapılan duyuru ile birlikte oyuncuların merak beklediği harita sonunda sonunda karşınızda.


Dünyanın en popüler Battle Royele oyunlarından biri olan PUBG’nin yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği Vikendi haritası sonunda resmi olarak duyurulmuştu. Yaşanılan gelişme ile birlikte PUBG kar haritası oynanış videosu ile yeniden gündeme geldi!

PUBG'den Yeni Kış Haritası "Vikendi" Oynanış Videosu Geldi

[sp-related style=”light” id=”33097″]

Vikendi haritasına ait olan ilk oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte haritada yer alan detayları gözler önüne seren yapımcı firma, 1 yıldır geliştirmekte olduğu harita ile birlikte oyuncu kitlesini daha da artırmayı hedefliyor. Lafımızı fazla uzatmadan sizleri PUBG kış haritası oynanış videosuyla baş başa bırakıyoruz.

Son olarak  Bunun haricinde ise yeni haritanın resmi olarak yayınlanacağı tarih ise 19 Aralık 2018 olarak açıklandı. Şimdilik mobil ve PC platformları için yayınlanacak olan haritanın 2019‘un ilk haftalarında PS4 ve Xbox One kullanıcıları için de yayınlanacağı söyleniyor.

[sp-related style=”light” id=”33082″]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu