PUBG Kış Haritası "Vikendi" Oynanış Videosu

PUBG’den Yeni Kış Haritası “Vikendi” Oynanış Videosu Geldi

Abone Ol 

19 Aralık tarihinden itibaren tüm sunucularda aktif olacak olan Vikendi haritasının oynanış videosu yayınlandı

Uzun zamandır sızıntıları gerçekleşen PUBG‘nin yepyeni haritası kış haritası sonunda resmi olarak duyuruldu. PUBG, yeniliklerle doymuyor. Dün gerçekleşen The Game Awards sırasında yapılan duyuru ile birlikte oyuncuların merak beklediği harita sonunda sonunda karşınızda.

Dünyanın en popüler Battle Royele oyunlarından biri olan PUBG’nin yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği Vikendi haritası sonunda resmi olarak duyurulmuştu. Yaşanılan gelişme ile birlikte PUBG kar haritası oynanış videosu ile yeniden gündeme geldi!

PUBG'den Yeni Kış Haritası

[sp-related style=”light” id=”33097″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Vikendi haritasına ait olan ilk oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte haritada yer alan detayları gözler önüne seren yapımcı firma, 1 yıldır geliştirmekte olduğu harita ile birlikte oyuncu kitlesini daha da artırmayı hedefliyor. Lafımızı fazla uzatmadan sizleri PUBG kış haritası oynanış videosuyla baş başa bırakıyoruz.

Son olarak  Bunun haricinde ise yeni haritanın resmi olarak yayınlanacağı tarih ise 19 Aralık 2018 olarak açıklandı. Şimdilik mobil ve PC platformları için yayınlanacak olan haritanın 2019‘un ilk haftalarında PS4 ve Xbox One kullanıcıları için de yayınlanacağı söyleniyor.

[sp-related style=”light” id=”33082″]
Göz atın:   Destiny 2 Beta Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu