Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG’ye Kış Haritası Yolda! (Karlı)

Dün akşam saatlerinde PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden bir gönderi paylaştı, ancak gönderi merak uyandırmadı değil. İşte tüm detaylara gelin bakalım.

PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG‘nin resmi Twitter hesabı üzerinden dün akşam saatlerinde kısa bir video/GIF paylaşıldı. Paylaşılan gönderide “Coming Winter 2018…” yazmakta ev ayrıca kısa bir GIF’te paylaşıldı. Yayınlanan içeriğe baktığımızda hemen aklımıza kış/karlı bir haritanın oyuna ekleneceği. Önceden de sizlere karlı bir haritanın geleceğinin sızıntısını gerçekleştirmiştik. Hemen aşağıda görselleri mevcut. Konuyla ilgili PUBG resmi sosyal medya hesaplarından bir kısa görsel paylaşıldı. Sadece kar yağışlı ve rüzgarlı bir havada, karlı bir arazide yürüyen bir oyuncunun görüntüleri heyecan uyandırdı.


Sadece şuanlık görselleri ile yetineceğiz. PUBG Adriatic haritasına (sızdırılan isim) baktığımızda ise Çöl haritasından çok farklı bir harita bizi karşılıyor. PUBG Adriatic haritası kış mevsimi içeriyor. Kış haritasının da oyuna dahil olmasıyla birlikte bu oyunun 4. haritası olacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”8060″] [ilgiliicerik icerik_id=”18937″]

Yayınlanan görüntüde kamera yerden yukarı doğru çıkıyor ve çok az ağaçlık kısım gözüküyor ve görüntü sona eriyor. GIF olarak paylaşılan bu görüntüye baktığımızda hemen aklımıza kış mevsimini yaşayacağımız bir PUBG haritası gelecek olması. Eğer bu kış haritası oyuna eklenirse adı Adriatic olacağı düşünülmekte. Şuanlık sadece bir görüntü paylaşan PUBG ekibi yakında bu konu hakkında biraz daha ipucu verebilir. Hhem PC hem de Xbox One aynı anda harita güncellemesini alacak.

2018 sona ermeden gelecek olan yeni kar haritası, eşsiz mekaniklere de ev sahipliği yapacak. Faklı silahlar ve farklı koşullara uyum sağlanması beklenecek. Sanhok ve çöl haritasının çıkış aralığına bakarak, sadece birkaç ay sonra bu yeni haritayı test sunucularına açacaklarını tahmin edebiliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu