Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Hafif Makineli Silahlar 2020

PUBG’de her oyuncu lobi ekranında uçaktan ilk indiği anda almak istediği silaha karar vererek oyun içerisinde bireysel olarak uygulayacağı stratejiyi planlıyor.

Her ne kadar bir strateji oluşturmuş olsanız da ilk indiğiniz bölgede muhtemelen tava, levye ve birbirinden değerli pubg taarruz tüfekleri ile karşılaşacaksınız. PUBG’de diğer oyunculara karşı üstünlük elde etmek istiyorsanız rakibin aldığı silahın bir üst seviyede olanını bulmanız gerekmektedir.


Her bir silahın özellikleri farklı olduğu için karşı tarafa sıktığınızda verdiği hasar da bir o kadar değişkenlik gösterecektir. Buna karar vermek için ise direkt olarak taarruz tüfeklerinin sahip olduğu özellikler hakkında bilgi sahibi olmalı ve seçimlerinizi bu özellikleri dikkate alarak yapmalısınız.

PUBG Hafif Makineli Silahlar

PUBG’de bulunan hafif makineli silahlar arasında herkes tarafından tercih edilen ve etkili olduğu düşünülen M416 hasar gücü bakımından oldukça üst düzeydir. Oyun içerisinde silahın geri tepmesini düşürebileceğiniz herhangi bir malzeme bulunmuyorsa bu noktada öncelikle tercihinizi geri tepmesi az olan pubg tüfekleri seçeneğinden yana kullanmak sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Hafif makineli silahlar hakkında herkes bu silahların geri tepmesinin düşük olduğunu düşünüyor ancak seri atış özelliğine sahip oldukları için ne yazık ki her silahın tepmesi aynı seviyede olmuyor. Bu durumda her zaman önceliğiniz M416’dan yana olmalı ikinci plana “Groza” adlı silahı bırakmalısınız. Bu tüfekte M416 kadar düşük bir geri tepme özelliğine sahiptir.

Hafif Makineli Silahlar PUBG

PUBG oyununda taarruz tüfekleri kadar hafif makineli silahlar da oyuncuların ilgisini çekmektedir. Belirli bir seviyeye geldikten sonra seri atış olanağını yakalayıp rakibe karşı üstünlük sağlamak istiyorsanız kayanın arkasına saklandığınızda rakibinizin en boş anını yakalayarak hafif makineli silahlarla ona saldırmanız gerekiyor. Bu noktada rakibinize seri atış şeklinde sıkacağınız mermiler sahip olduğu kaskı ve yeleği delerek onu alt etmenize sebep olacaktır.

Her anlamda sizin için oyun içerisinde bir avantaj olduğunu söylerken ilk indiğiniz noktada eğer bir taarruz tüfeği bulamıyorsanız direkt olarak hafif makineli silahlara yönelmenizi önerebiliriz. En deneyimli PUBG oyuncuları taarruz tüfekleriyle bile rakiplerine karşı etkili olabilmektedir.

PUBG Hafif Makineli Silahlar

PUBG’de hafif makineli silahlar hakkında her türlü bilgiye yapacağınız araştırmalar sonucunda ulaşabilirsiniz ancak silahların özelliklerini en iyi şekilde keşfetmek istiyorsanız tamamen oyun deneyiminizi geliştirmeniz gerekmektedir. Bu bağlamda oyun kategorisi içerisinde PUBG ile ilgili her türlü içeriğe yer verilirken aynı zamanda PUBG’de kullanabilecek taarruz tüfekleri ve bu tüfeklerin özelliklerine de detaylı bir şekilde değinilmektedir.

Bu konuda sunulan her türlü öneri tamamıyla bir deneyim sonucunda ortaya çıkmış ve oyun içerisinde rakiplerinize karşı üstünlük elde edebilmeniz için sizlerle paylaşılmıştır. Bu konuda bilgi sahibi olmak için ilgili yazımızı inceleyebilir ve kategori içerisinde diğer yazılara detaylıca göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://biricerik.com

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu