PUBG Geliştiricisinden Yeni Bir Oyun Daha!

PUBG Geliştiricisinden Yeni Bir Oyun Daha!

Abone Ol 

Steam’de rekor üstüne rekor kıran PUBG‘nin üst seviyedeki geliştiricisinden yeni bir oyun daha geliyor. PUBG’nin ünlü geliştiricisi, yeni oyun projesinden bahsetti. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

takipçi satın al
takipçi satın al

Playerunknown’s Battlegrounds oyununa kendi oyuncu ismini veren Brendan” Playerunknown” Greene, üzerinde fikir yürüttüğü yeni oyun projesinden bahsetti. Brendan Greene, Battle Royal oyunlarının üstadı olarak bilinmekte. Yeni oyun projesi hakkında bazı bilgiler veren Brendan, PUBG‘den farklı olacağını açıkladı. Ayrıca yeni projede risk alacağını söyledi.

[ilgiliicerik icerik_id=”8980″]

PUBG’nin aktif olarak 3 milyon oyuncuya ve aylık 10 milyon oyuncuya eriştiğini belirten Greene, yeni oyununda böylesine uçuk rakamları hedeflemediğinin altını çizdi. PUBG bam başka bir oyun oldu ve rekor üstüne rekorlar kırdı. Geliştirici, oynamak istediği oyunu yapmak istediğinin altını çizdi. Her ne kadar kendisinin yeni oyun projesinin şu anda ne olduğunu bilmesek de, muhtemelen yeni oyununda en az PUBG kadar ünlü olabileceğini söyleyebiliriz.

PUBG Geliştiricisinden Yeni Bir Oyun Daha!

[ilgiliicerik icerik_id=”18279″]

PUBG’nin temelini atıp onu bu zamanlara getiren geliştiricinin yeni oyuna da PUBG kadar popüler olmasa dahi ses getirecek cinsten olacaktır. PUBG’nin eSporsahnesinde büyüdüğünü belirten geliştirici, 20 yıl oyunca oyunu destekleyeceğini söyledi. Son olarak şuanda sadece belli başlı platformlarda olan PUBG, Xbox One ve PC platformunda mevcut. İlerleyen dönemlerde PlayStation 4 için de piyasaya çıkacak.

Göz atın:   Days Gone Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!