Tiktok Takipçi Satın Al

CD Projekt Red, 7 Yeni Projesini Açıkladı!

Yeni projeler arasında yeni bir Witcher üçlemesi, Cyberpunk 2077 devamı ve orijinal bir IP yer alıyor.

Polonyalı geliştirme stüdyosu CD Projekt Red, Cyberpunk 2077‘nin devamı ve yeni bir Witcher üçlemesi de dahil olmak üzere yedi yeni proje duyurdu.

Öncelikle Orion , Cyberpunk 2077’nin devamı niteliğindedir. Tartışmalı bilimkurgu FPS, son aylarda çok sayıda iyi karşılanan yama ve güncellemenin yanı sıra Netflix’in anime dizisi Cyberpunk: Edgerunners’ın piyasaya sürülmesinin ardından yeniden canlandı.


Orion, ” Cyberpunk serisini daha ileriye taşıyacak ve bu karanlık geleceğin evreninin potansiyelini kullanmaya devam edecek” ve geliştirme, Boston merkezli yeni bir stüdyo tarafından yönetilecek. Bu yeni stüdyo ve CD Projekt Red’in Vancouver stüdyosu, CD Projekt Red Kuzey Amerika’yı oluşturacak. Bu arada Cyberpunk 2077: Phantom Liberty adlı “büyük bir genişleme” de yapım aşamasında ve 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

CD Projekt Red, The Witcher 3: The Wild Hunt’ı 2022’de mevcut nesil donanımda yayınlamayı hedeflerken, serinin hayranlarının dizinin yeni bir taksitle geri dönmesi için bir süre beklemesi gerekecek. Polaris , The Witcher serisindeki oyunların “yeni bir destanının başlangıcı” olacak.

Yeni bir üçlemenin ilki olacak ve ilk olarak Mart 2022’de duyuruldu ve Unreal Engine 5 üzerinde geliştirilecek. CD Projekt Red, üç oyunu “altı yıllık bir süre içinde” piyasaya sürmeyi hedefliyor. duyuruların geri kalanını hesaba katmak, önemli bir zorluk olacak.

CD Projekt Red, 7 Yeni Projesini Açıkladı!

Canis Marjoris , ” yeni Witcher destanından ayrı, tam teşekküllü bir Witcher oyunudur ” ve habersiz bir harici stüdyo tarafından geliştirilecektir. Söz konusu stüdyo, The Witcher serisindeki önceki oyunlarda çalışmış personel tarafından yönetilecek . Son yeni  The Witcher oyunu  Sirius olarak adlandırılıyor ve The Molasses Flood tarafından geliştiriliyor. Adını 1919 yılındaki bir trajediden alan bu Boston merkezli stüdyo, 2014 yılında CD Projekt Red tarafından kuruldu ve daha önce  The Flame in the Flood ve Drake Hollow oyunlarını yapmıştı . Sirius“CDPR desteğiyle oluşturulacak” ve geliştiricinin çok oyunculu oyuna ilk adımı olacak. The Witcher evrenindeki geçmiş oyunlardan daha geniş bir kitleyi hedefleyen Sirius , “görevler ve bir hikaye içeren bir kampanya da dahil olmak üzere tek oyunculu bir deneyimin üzerine çok oyunculu oyun” sunacak.

Son olarak, Hadar yeni, “CDPR içinde sıfırdan oluşturulan tamamen farklı bir IP”dir. Oyun ön yapım aşamasındadır, bu nedenle henüz bahsedilecek gerçek bir oyun yok, ancak CD Projekt Red “yalnızca bu yeni ortamın temeli üzerinde çalışıyor.” The Witcher serisi ve Cyberpunk 2077  hakkında evrensel olarak övülen şeylerden biri , karakterlerle dolu zengin, çeşitli dünyalarıdır, bu nedenle CD Projekt Red’deki yaratıcı beyinlerden orijinal bir dünyaya sahip yeni bir IP kesinlikle heyecan verici bir şey.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu