Metro Exodus Grafikleri Hakkında Açıklama Yapıldı

Metro Exodus E3 2018 oyun fuarında duyurulmuştu. Metro Exodus’ın en çok konuşulan konusu ise dikkat çeken oyun grafikleri olmuştu. 2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlar arasında yerini almayı başardı.

2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlarından biri olmayı başaran Metro Exodus gerçekçiliğe ağırlık vereceği oyununda grafikleri ile ön plana çıkacak. Oyunun yayıncıları tarafından oyunun grafik özelliklerine dair yeni açıklamalar yapıldı.

Metro Exodus Grafikleri Hakkında Açıklama Yapıldı Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”19824″]

Şu ana kadar Xbox One X için 4K çözünürlüğe sahip olacak oyunun PlayStation 4 Pro içerisinde hangi çözünürlüğe sahip olacağına dair bilgi verilmemişti. Yapılan açıklamada ne doğal şekilde ne de yükseltilmiş bir halde 4K çözünürlüğün hiçbir şekilde PlayStation 4 Pro için mümkün olmadığı belirtildi. Açıklamada Xbox One X için 4K çözünürlüğün bulunacağı ise tekrar vurgulandı. Oyunun Nintendo Switch için çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bakalım Metro Exodus ülkemizdeki konsol oyuncuları tarafından rağbet görebilecek mi?

 


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı