Tiktok Takipçi Satın Al

Metro Exodus Grafikleri Hakkında Açıklama Yapıldı

Metro Exodus E3 2018 oyun fuarında duyurulmuştu. Metro Exodus’ın en çok konuşulan konusu ise dikkat çeken oyun grafikleri olmuştu. 2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlar arasında yerini almayı başardı.

2019 yılında çıkacağı açıklanmasına rağmen 2018’in bile en çok konuşulan oyunlarından biri olmayı başaran Metro Exodus gerçekçiliğe ağırlık vereceği oyununda grafikleri ile ön plana çıkacak. Oyunun yayıncıları tarafından oyunun grafik özelliklerine dair yeni açıklamalar yapıldı.


Metro Exodus Grafikleri Hakkında Açıklama Yapıldı

[ilgiliicerik icerik_id=”19824″]

Şu ana kadar Xbox One X için 4K çözünürlüğe sahip olacak oyunun PlayStation 4 Pro içerisinde hangi çözünürlüğe sahip olacağına dair bilgi verilmemişti. Yapılan açıklamada ne doğal şekilde ne de yükseltilmiş bir halde 4K çözünürlüğün hiçbir şekilde PlayStation 4 Pro için mümkün olmadığı belirtildi. Açıklamada Xbox One X için 4K çözünürlüğün bulunacağı ise tekrar vurgulandı. Oyunun Nintendo Switch için çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bakalım Metro Exodus ülkemizdeki konsol oyuncuları tarafından rağbet görebilecek mi?

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu