TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Foto Galeri » En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1

En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1

En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1

Steam’de satış rekorları kıran PlayerUnknown’s Battlegrounds’nın namı diğer PUBG’nin duvar kağıtlarını bu galerimizde sizlerle buluşturduk. İşte PUBG duvar kağıtları.

PUBG Nedir?

PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds), 100 oyuncunun tek bir harita üzerinde birbirini yoketmeye çalıştığı; bireysel, iki kişi veya grup halinde oynanabilen, aksiyon tabanlı ve çok oyunculu bir multiplayer oyunudur. 20 Aralık 2017’de PUBG Corporation tarafından Steam üzerinden satışa sunulan oyunun ayrıca Xbox One için farklı bir sürümü daha vardır. Henüz çıkış yapmadı fakat PUBG’nin duyurduğu üzere, oyunun mobil versiyonlarının da 2018 yılının sonuna kadar Android ve iOS mağazalarındaki yerini alması bekleniyor.

PUBG’nin tam olarak kendine özgü tarzıyla öne çıktığını söyleyemeyiz. Zira “Battle Royale” tarzındaki PUBG gibi oyunlar zaten yıllardır FPS oyunu severlerinin etrafında vardı. PUBG’nin sunduğu ekstralarıysa bu oyunun diğerleri arasından öne çıkmasına ve popüler hale gelmesine neden oldu. PUBG’nin YouTube ve Twitch gibi platformlar üzerinen yayın yapan Streamer ve Gamer kitlesi tarafından kabul görmüş olmasının da bunda payı büyük. PUBG’nin tasarımcısı Brendan Greene, oyunu tasarlarken “Battle Royale” isimli Japon yapımı filmden esinlendiğini, oyunun “The Hunger Games” filminden bazı özellikler taşıdığını ve “H1Z1: King of the Kill” ile “DayZ” oyunlarından esinlenildiği için benzer yanlarının olduğunu belirtmektedir.

[sp-related style=”dark” id=”48493″]

[sp-related style=”dark” id=”33258″]

[sp-related style=”dark” id=”35745″]

[sp-related style=”dark” id=”39197″]

[sp-related style=”dark” id=”31490″]

En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1

Diğer duvar kağıtlarını görmek için aşağıdan diğer sayfaya geçiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2019 Model SEAT Tarraco Karşınızda!

Buğra Noyan

Haftanın PC Duvar Kağıtları #49

Buğra Noyan

Haftanın PC Duvar Kağıtları #26

Buğra Noyan

2 yorumlar

Avatar
Mustafa ÖZEL 13 Aralık 2018 at 00:05

pubg görselleriniz güzel

Cevap
Avatar
Ali Rıza 31 Mart 2019 at 18:42

Muhteşem duvar kağıtları!

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.