«

Steam’de satış rekorları kıran PlayerUnknown’s Battlegrounds’nın namı diğer PUBG’nin duvar kağıtlarını bu galerimizde sizlerle buluşturduk. İşte PUBG duvar kağıtları.

PUBG Nedir?

PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds), 100 oyuncunun tek bir harita üzerinde birbirini yoketmeye çalıştığı; bireysel, iki kişi veya grup halinde oynanabilen, aksiyon tabanlı ve çok oyunculu bir multiplayer oyunudur. 20 Aralık 2017’de PUBG Corporation tarafından Steam üzerinden satışa sunulan oyunun ayrıca Xbox One için farklı bir sürümü daha vardır. Henüz çıkış yapmadı fakat PUBG’nin duyurduğu üzere, oyunun mobil versiyonlarının da 2018 yılının sonuna kadar Android ve iOS mağazalarındaki yerini alması bekleniyor.

PUBG’nin tam olarak kendine özgü tarzıyla öne çıktığını söyleyemeyiz. Zira “Battle Royale” tarzındaki PUBG gibi oyunlar zaten yıllardır FPS oyunu severlerinin etrafında vardı. PUBG’nin sunduğu ekstralarıysa bu oyunun diğerleri arasından öne çıkmasına ve popüler hale gelmesine neden oldu. PUBG’nin YouTube ve Twitch gibi platformlar üzerinen yayın yapan Streamer ve Gamer kitlesi tarafından kabul görmüş olmasının da bunda payı büyük. PUBG’nin tasarımcısı Brendan Greene, oyunu tasarlarken “Battle Royale” isimli Japon yapımı filmden esinlendiğini, oyunun “The Hunger Games” filminden bazı özellikler taşıdığını ve “H1Z1: King of the Kill” ile “DayZ” oyunlarından esinlenildiği için benzer yanlarının olduğunu belirtmektedir.

 • En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1 Foto Galeri

  PUBG Duvar Kağıtları #8

 • En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1 Foto Galeri

  En İyi PUBG Duvar Kağıtları #5

 • En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1 Foto Galeri

  PUBG Duvar Kağıtları #6

 • En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1 Foto Galeri

  PUBG Duvar Kağıtları #7

 • En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1 Foto Galeri

  En İyi PUBG Duvar Kağıtları #4

En İyi PUBG Temalı Duvar Kağıtları #1 Foto Galeri

Diğer duvar kağıtlarını görmek için aşağıdan diğer sayfaya geçiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  Mustafa ÖZEL

  pubg görselleriniz güzel

 2. Avatar
  Ali Rıza

  Muhteşem duvar kağıtları!