Tiktok Takipçi Satın Al

Popüler Oyun Aksesuarları Oyuntr.net Adresinde!

Yaklaşık olarak 20 yıllık bir tarihe sahip olan Counter Strike oyunu, günümüzde de bu popülerliğini hala korumaktadır.

Counter Strike oyunu bu zaman içerisinde eskiden olduğundan çok daha belirgin ve çok daha cezp edici bir hale gelerek kendini geliştirmiştir. Counter Strike, 2012 yılında bu oyunu Global Offensive ile bir üst seviyeye taşımıştır. Kısa adı CSGO olan bu oyun zaman içerisinde adını duyurmuş ve pek çok oyun severi kendine bağlamıştır.


CSGO, kendine has modları ve silah desenleri ile oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sınırsız eğlence sunan bu oyunu çeşitli aksesuarlar ile kişiselleştirebilirsiniz. CSGO aksesuar, oyunun daha zevkli olmasını sağladığından Steam marketlerinde satışa sunulmaya başlanmıştır.

Bu CS GO aksesuar ile daha zevkli ve kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Counter Strike Global Offensive aksesuarları birçok oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Özellikle sweatshirt ve kupalar oldukça fazla satılan oyuncu aksesuar ürünlerin listesinin listesinin başında yer alıyor. CSGO kupaları ve CSGO sweatshirt tasarımlarını hazır şekilde oyuntr.net sitesinden göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

Oyunculara Uygun Özel Tasarımlı Aksesuarlar

Popüler Oyun Aksesuarları Oyuntr.net Adresinde!

League of Legends, kendine has animasyonları ve sahip olduğu yüzlerce karakter ile eşsiz bir oyun deneyimi sunmaktadır. Bu karakterler özel skinler ile geliştirildiğinden oyun severlerin beğenisini toplamaktadır. Oyunun daha zengin bir hale gelmesini sağlayan özel aksesuarlara oyun içinde kullanılan özel RP paraları ve sandıklar ile ulaşabilirsiniz.

Oyuncuların çoğu oyuna daha hakim olduktan sonra oyun ile ilgili özel tasarım ürünlere ilgisi artıyor. Bundan dolayı birçok oyuncu da hazır tasarlanmış League of Legends aksesuar ürünlerine ilgileri artıyor ve böylece satın alıyorlar. Cepli kapşonlu farklı renklerde sweatshirt ürünleri yer alırken ek olarak ürün çeşitliliği konusunda da geliştirmeler devam ediyor. Bununla birlikte özel tasarım akıllı telefon kılıfı, yastık, kupa, termos, anahtarlık, duvar saati ve poster gibi oyunların özel ürünleri yer alıyor.

Sweatshirt: %65 pamuklu, %35 polyester, cepleri ve kapşonu bulunan, cepli kapşonlu unisex sweatshirt en uygun fiyatlarla oyuntr.net adresinde oyuncuları bekliyor.

Yastık: Yastık modellerinin üzerindeki baskıda herhangi bir silinme, fotoğrafta solma vs. olmamaktadır. Yastıkların içi de dahil olmak üzere satılmaktadır. Yastık ölçüleri genellikle 30x30cm boyutlarındadır.

Anahtarlık: Kare anahtarlıklar 5cm x 5cm ölçüsündedir. Anahtarlıklarda kullanılan malzeme ahşaptır. Solma ve sararma gibi sorunlar söz konusu olmamaktadır. 

Duvar Saati: 7mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır. Saatler 28 cm çapındadır ve bir adet AA pil ile çalışmaktadır. Son olarak saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Kupa Bardak: Kupalarda çift baskı yapılmaktadır böylece her iki tarafta da oyun ile ilgili görsel yer almaktadır. Kupa yüksekliği 9,5 cm ve çapıda 8,5 cm olduğunun altını çizelim. Kupa üzerindeki baskı 40 – 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır. Kupa üzerindeki baskıda herhangi bir silinme, fotoğrafta solma vs. olmamaktadır.

Poster/Tablo: Oyunlara özel tasarlanmış posterler 8mm kalındadır ve ahşap malzeme üretilmiştir. Tabloların boyutları genellikle 15x20cm’dir. Arkasındaki özel yapışkanı sayesinde duvara çivi çakmanıza gerek yoktur.
Üzerine yapılan baskı kesinlikle solmaz, sararmaz.

Termos: Özel tasarım termosların sıvı hacimleri 280 mililitredir. Soğuk ve sıcak sıvılar için muhafaza edilebilir. İçinde sıvı 1 saate yakın aynı ısıda muhafaza eder. İçi, sağlık bakanlığı onaylı poliproten plastik malzeme ile üretilmiştir. Dış yüzeyi sert PVC cam görünümündedir.

Yeni kampanyalarla beraber League of Legends ve CSGO oyunundaki oyun içi ürün sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Bu sayede sahip olunan karakter daha özel bir hale gelmektedir. Siz de sıkı bir oyun sever ve karakteriniz ile adeta bütünleşen biriyseniz, sevdiğiniz oyunların aksesuarlarını alabilirsiniz.

Oyuntr.net’de Hangi Oyunların Özel Tasarımları Yer Alıyor?

  • League of Legends
  • CSGO
  • PUBG
  • Valorant
  • Rainbow Six Siege
  • Fall Guys

https://oyuntr.net

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu