Tiktok Takipçi Satın Al

Popüler Ekran Yansıtma Uygulaması ‘Duet Display’ Android İçin Kullanıma Hazır!

Duet Display uygulaması kullanıcılarına Windows 7 veya daha üst sürümlerini çalıştıran bilgisayarlar için ekran yansıtma olanağı sağlıyordu ve bu özelliği artık Android cihazlara da getirdi.

En yeni macOS Catalina ve iPadOS ile Apple, “sepet” olarak adlandırılan yepyeni bir verimlilik odaklı özelliği tanıttı. Cihaz sahiplerin iPad’lerini Mac bilgisayarlarına ikincil ekran olarak kullanmalarını sağlıyordu. Ancak, Apple bu özelliği cihazlarına koymadan çok önce bunu sağlayan bir uygulama vardı. Duet Display adlı bir uygulama, kullanıcılara Windows 7 veya daha üst sürümlerini çalıştıran PC’ler için de benzer bir deneyim sunuyor.


Duet Display işleri bir adım öteye götürmek ve müşteri tabanını genişletmek için, geliştiriciler şimdi aynı Android ve Chromebook sürümlerini tanıttılar. Bu nedenle, kullanıcılar artık Android akıllı telefonlarını veya tabletlerini hem Mac hem de PC için ikincil ekran olarak kullanabilirler.

Popüler Ekran Yansıtma Uygulaması ‘Duet Display’ Android İçin Kullanıma Hazır!

Tabletlerde ve akıllı telefonlarda mevcut olan dokunmatik ekran sayesinde Duet Display, özellikle dokunmatik girişi desteklemeyen MacOS başta olmak üzere masaüstü merkezli işletim sistemleriyle yepyeni bir etkileşim boyutu açıyor.

Uygulama, bir dizüstü bilgisayar ve tabletle seyahat eden kullanıcılar için mükemmel bir anlam ifade ediyor. Çünkü artık ekran ekleme özelliği nedeniyle üretkenliklerini birkaç kat artırabiliyorlar. Özellikler açısından, Duet Display hareket kontrollerini, özelleştirilebilir kısayolları ve kullanıcı dostu bir Dokunma Çubuğunu destekliyor.

Uygulamanın Android sürümü şu anda 9.99 $’lık indirimli bir fiyatla sunuluyor ve bu da 19.99 $’lık standart fiyattan oldukça düşük.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu