bayigram.com

Point Blank PBTS Finali Yakında Başlıyor!

Point Blank PBTS Final yakında başlıyor! Ülkemizi gururla temsil edecek olan e-spor takımı belli olacak. İişte detaylar.

Point Blank rekabet dolu bir turun ardından finale gidiyor. Güney Kore’de düzenlenecek olan büyük ödüllü 100.000$ (toplan) PBIC (Point Blank International Championship) de ülkemizi temsil edecek e-spor takımımız 30 Eylül Pazar günü İstanbul Şişli’de ki Cevahir AVM Teknosa’da oynanacak PBST büyük finali ile belirlenecek. 

Point Blank PBTS Finali Yakında Başlıyor!

[sp-related style=”dark” id=”29345″]

Yarı final ve finalin oynanacağı bu etkinlikte Plan-B. Gaming, World Judge ESC, Azzuro Esports, Keskin Esports Club kıyasıya mücadele edecek. Kazanan Güney Kore’de düzenlenen Piont Blank International Championship’te ülkemizi temsil etmenin yanı sıra birinci oldukları taktirde 15.000 ₺’nin sahibi olacaklar. İkinci takım 7.500, üçüncü ve dördüncü takım 3.250 ₺’lik ödüllerin sahibi olacaklar.

Point Blank PBTS Finali Yakında Başlıyor!

Nefes kesen maçlar canlı olarak Point Blank Espor YouTube kanalından takip edilebilecek. 

Point Blank PBTS Finali Yakında Başlıyor! 2018 yılında yapılan ilk PBTS finalini kazanan Plan-B. Gaming olmuştu. Ülkemizi Brezilya’da düzenlenen PBWC’de temsil ederek üçüncülükle tamamlamıştır. Bakalım bu sene finali kazanan kim olacak ve ülkemizi kim temsil edecek ?

Katılımın ücretsiz olduğu ve alana gelenlere sürpriz hediyeler dağıtılacağı için PBST- PBIC Sezonu Büyük Finali için tüm eSpor sever Cevahir AVM’ye gelerek katılabilir. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu