«
  1. Ana sayfa
  2. e-Spor Haberleri
  3. Point Blank PBTS Finali Yakında Başlıyor!

Point Blank PBTS Finali Yakında Başlıyor!

Point Blank Dereceli Sistem

Point Blank PBTS Final yakında başlıyor! Ülkemizi gururla temsil edecek olan e-spor takımı belli olacak. İişte detaylar.

Point Blank rekabet dolu bir turun ardından finale gidiyor. Güney Kore’de düzenlenecek olan büyük ödüllü 100.000$ (toplan) PBIC (Point Blank International Championship) de ülkemizi temsil edecek e-spor takımımız 30 Eylül Pazar günü İstanbul Şişli’de ki Cevahir AVM Teknosa’da oynanacak PBST büyük finali ile belirlenecek. 

Ülkemizi gururla temsil edecek olan e-spor takımı belli olacak.

  • Galatasaray e-Spor Kulübü, PUBG Takımını Kurdu

Yarı final ve finalin oynanacağı bu etkinlikte Plan-B. Gaming, World Judge ESC, Azzuro Esports, Keskin Esports Club kıyasıya mücadele edecek. Kazanan Güney Kore’de düzenlenen Piont Blank International Championship’te ülkemizi temsil etmenin yanı sıra birinci oldukları taktirde 15.000 ₺’nin sahibi olacaklar. İkinci takım 7.500, üçüncü ve dördüncü takım 3.250 ₺’lik ödüllerin sahibi olacaklar.

Nefes kesen maçlar canlı olarak Point Blank Espor YouTube kanalından takip edilebilecek. 

Ülkemizi gururla temsil edecek olan e-spor takımı belli olacak.2018 yılında yapılan ilk PBTS finalini kazanan Plan-B. Gaming olmuştu. Ülkemizi Brezilya’da düzenlenen PBWC’de temsil ederek üçüncülükle tamamlamıştır. Bakalım bu sene finali kazanan kim olacak ve ülkemizi kim temsil edecek ?

Katılımın ücretsiz olduğu ve alana gelenlere sürpriz hediyeler dağıtılacağı için PBST- PBIC Sezonu Büyük Finali için tüm eSpor sever Cevahir AVM’ye gelerek katılabilir. 


Bir Cevap Yaz

Sefa Taşkıran Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *