Pocophone F1 İçin MIUI 11 Güncellemesi Geleceği Şirket Yöneticisi Tarafından Onaylandı! - TeknoDiot.com

Pocophone F1 İçin MIUI 11 Güncellemesi Geleceği Şirket Yöneticisi Tarafından Onaylandı!

Abone Ol 

Xiaomi, kendi özel işletim sistemi olan MIUI 11 güncellemesi alacak olan telefonları paylaşmıştı ancak listede Poco F1 modeli yer almıyordu. Kargaşaya Poco Şirketi Yöneticisi yaptığı açıklama ile son verdi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Xiaomi dün Mi 9 Pro ve Mi Mix Alpha akıllı telefonlarını tanıttı. Ancak bunun yanında şirket özel olarak MIUI 11 adını verdiği son sürümünü de açıkladı.

Xiaomi, MIUI 11’i alacak olan 40+ cihazın bir listesini paylaştı, ancak Hindistan’da Poco F1 olan Pocophone F1’i içermiyordu.

Pocophone F1 İçin MIUI 11 Güncellemesi Geleceği Şirket Yöneticisi Tarafından Onaylandı!

Kargaşayı gidermek için, Pocophone Global Başkanı Alvin Tse Twitter’a gitti ve Xiaomi tarafından paylaşılan listenin yalnızca Çin’de satılan cihazları içerdiğini açıkladı. “Pocophone F1 Çin’de mevcut değil, bu yüzden listede değildi, ama yine de cihaz MIUI 11 güncellemesini alacak.”

MIUI 11, Ekim ayının ortasından itibaren Çin’de yayılmaya başlayacak ve Alvin Tse, küresel lansmanın “biraz gerisinde kalacağını” söyledi.

Göz atın:   Xiaomi Mi 10 Pro Onaylandı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL