Tiktok Takipçi Satın Al

Poco X6 Pro: Performansıyla Dikkat Çekiyor! Detaylar Burada!

Poco X6 Pro’nun performansı, markanın önceki amiral gemilerini geride bıraksa da, 2023’ün amiral gemisi modellerine henüz tam anlamıyla yetişemiyor. Poco, Poco X6 Pro akıllı telefonuyla ilgili ayrıntıları paylaşmaya devam ediyor. Bu sefer, markanın pazarlamacıları performansa odaklanarak dikkat çekiyorlar ve gerçekten etkileyici olabilir: AnTuTu’da cihaz, 1.464.228 puan alıyor.

Snapdragon 8 Gen 3 üzerindeki amiral gemileriyle karşılaştırıldığında bu sonuç etkileyici gelmeyebilir, ancak karşılaştırma yapmak gerekirse, Xiaomi 13 Ultra’nın Snapdragon 8 Gen 2 üzerindeki performansı 1.560.294 puan. Yüksek performans nedeniyle Poco pazarlamacıları, telefonu “mutlak bir avcı” olarak nitelendiriyorlar.


Poco X6 Pro’nun temelini MediaTek Dimensity 8300-Ultra platformu oluşturacak – bu platform, Redmi K70E’nin yeni altın standartlar listesine liderlik etmesini sağlamıştı. Bu hiç de şaşırtıcı değil, çünkü Poco X6 Pro, küresel pazar için Redmi K70E’nin bir versiyonu olacak. Poco X6 Pro’da, Redmi K70E ile aynı özellikler bulunacak, tek fark şu olacak: maksimum şarj hızı 90’dan 67 W’a düşürülecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu